بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

با حل مشکل نیروی انسانی در آموزش وپرورش شاهد تحول خواهیم بود

وزیر آموزش وپرورش گفت: معلم جایگزین همه نداشته ها در تعلیم و تربیت است.

30 شهریور 1399

خون رسانی در روزهای کرونایی

9 مرداد در تقویم ملی کشورمان روز ملی اهدای خون نامگذاری شده که به ما یادآوری کند سلامتی و امید به زندگی بسیاری از بیماران در گرو این مایع حیات بخش است.

29 شهریور 1399

مناره مدرن کلیسا نوتردام ساخته نمی گردد

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه موضوع بازسازی مناره کلیسا نوتردام با طراحی مدرن را منتفی اعلام نمود. ایده بازسازی مناره ویران شده کلیسا نوتردام با طراحی جدید چند روز پس از حادثه آتش سوزی سال گذشته این بنا تاریخی، توسط رئیس جمهور فرانسه مطرح شد.

20 شهریور 1399

نابودی کامل یکی از میراث تاریخی فرانسه در آتش سوزی کلیسای نانت

ارگ کلیسای جامع نانت که در سال 1620 ساخته شده بود و از نا آرامی های انقلاب فرانسه، بمباران ها و آتش سوزی سال 1972 جان به در برده بود، تسلیم شعله های آتش شد.

17 شهریور 1399

خبرنگاران بازسازی سازه های آبی پَسکُل و آب انبار دهن شیر لار

لارستان- خبرنگاران- معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با توجه به اهمیت سازه های آبی این شهرستان، 2 سازه آبی پَسکُل و آب انبار دهن شیر برای انجام بازسازی های اضطراری و استحفاظی در دستور کار قرار گرفته است و این امر در آینده نزدیک انجام...

15 شهریور 1399

واگذاری 203 واحد مسکن به خانوارهای 2 معلول توسط خیران

مدیرکل دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 حضرت امام (ره) و مدیرعامل انجمن خیران مسکن ساز کشور گفت: استان قزوین در بخش خیران مسکن ساز از ظرفیت های قابل قبولی برخوردار است، در این حوزه اتفاقات خوبی در سطح منطقه به وقوع پیوسته تا جایی که از 210 واحد مسکن شهری برای...

17 تیر 1399

خبرنگاران آغاز ساخت یک مدرسه روستایی در ایذه با مشارکت بانوی خیر

اهواز -خبرنگاران - احداث یک مدرسه سه کلاسه در روستای پروچستان شهرستان ایذه با مشارکت یک بانوی خیر مدرسه ساز خوزستانی آغاز شد.

29 خرداد 1399

تاثیر گذاری ارتباط بین مردم و نیروی انتظامی در کاهش تخلفات

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به ارتقای امنیت استان گفت: ارتباط منسجم بین مردم و نیروی انتظامی در کاهش تخلفات و جرائم تاثیرگذار است.

21 خرداد 1399

سالی پیروز برای معدن ایران با چند حادثه

سالی که گذشت، معدن و صنایع معدنی ایران در کنار حوادثی جبران ناپذیری که برای کارگرانشان رخ داد؛ علیرغم تحریم های خارجی و البته تحریم های داخلی، اما دستاوردهای زیادی هم داشت که به سبب تفاهم نامه هایی که با سازمان های مختلف به امضا رسید، حاصل شد. ...

19 اردیبهشت 1399