تصاویر ، شهرداری تهران در خوی چه می نماید؟

به گزارش مجله فان پی سی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از ارسال 1500 چشمه سرویس بهداشتی به منطقه ها زلزله زده خوی اطلاع داد و گفت: 110 چادر و 420 تخته پتو هم به زلزله زدگان اهدا شد.

تصاویر ، شهرداری تهران در خوی چه می نماید؟

به گزارش خبرنگاران، علی نصیری رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در مورد امدادرسانی شهرداری تهران به زلزله زدگان خوی گفت: از سوی وزارت کشور اعلام شده که خوی احتیاجمند 300 چشمه سرویس بهداشتی است و شهرداری تهران نیمی از این سرویس ها را آماده وامروز به محل حادثه ارسال می نماید.

وی ادامه داد: یکی از مسائل اساسی زلزله زدگان خوی سرویس بهداشتی است که شهرداری تهران در این زمینه ورود نموده و طی هماهنگی با وزارت کشور و و سازمان مدیریت بحران کشور این سرویس ها را ارسال می نماید. بخشی از این سرویس های بهداشتی بر روی کانتیر سوار است و بخشی هم مونتاژ و بر روی زمین نصب می شوند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه 8 دستگاه تریلی در روزهای ابتدایی وقوع زلزله به هلال احمر برای ارسال موادغذایی و امدادی داده شده است، گفت:بعلاوه 8 تریلی هم امروز سرویس چشمه های بهداشتی را به خوی می برند.

این مقام مسوول در ادامه گفت که 110 تخته چادر و 420 تخته پتو هم از سوی شهرداری تهران به زلزله زدگان خوی اهدا شده است.

نصیری تاکید نمود: شهردار تهران دستور اکید برای یاری رسانی به زلزله زدگان خوی را داده است.

وی از اعزام یک تیم متخصص به محل زلزله خوی اطلاع داد و گفت: این تیم متخصص در زمینه سازه، عملیات تخصصی و ... هستند و قرار است به صورت میدانی در منطقه حضور داشته تا در صورت احتیاج یاری بیشتری انجام دهند.

نصیری در انتها گفت که معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، آتش نشانی؛ پسماند، زیباسازی، منطقه ها 22 گانه و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اقدامات لازم برای یاری رسانی به زلزله زدگان را انجام داده اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 بهمن 1401 بروزرسانی: 16 بهمن 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1376

به "تصاویر ، شهرداری تهران در خوی چه می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، شهرداری تهران در خوی چه می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید