نایب رئیس فدراسیون بین المللی هندبال به ایران سفر کرد

به گزارش مجله فان پی سی، به گزارش خبرنگاران، محمد ذیاب صالح الذیاب نایب رئیس فدراسیون بین المللی هندبال (IHF) و مدیر مالی فدراسیون هندبال آسیا (AHF) و هیئت همراه با استقبال علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال ایران و عضو هیئت رئیسه فدراسیون هندبال آسیا و میترا نوری عضو هیئت رئیسه فدراسیون هندبال ایران و رئیس کمیته توسعه هندبال آسیا وارد ایران شدند.

نایب رئیس فدراسیون بین المللی هندبال به ایران سفر کرد

بدر محمد ذیاب صالح الذیاب نایب رئیس فدراسیون بین المللی هندبال برای بازدید از آخرین شرایط میزبانی ایران از رقابت های هندبال ساحلی قهرمانی آسیا و برگزاری نشست با مدیران برگزاری این رویداد به ایران سفر کرده است.

در طول این سفر قرار است نشست هایی برای انجام آخرین هماهنگی های مرتبط با میزبانی رقابت های هندبال ساحلی قهرمانی آسیا برگزار شود و همچنین موارد فنی مسابقات نیز مورد بررسی و ارزیابی نهایی قرار گیرد.

در کنار موارد مرتبط با رقابت های هندبال ساحلی قهرمانی آسیا، قرار است نشست هایی در زمینه آخرین شرایط هندبال ایران و همچنین جلساتی با مسئولین فدراسیون و مدیران ارشد ورزش کشور برگزار شود.

در این سفر خلف العنزی و محمد طالب دیگر اعضای ارشد فدراسیون هندبال آسیا نیز حضور دارند.

مسابقات هندبال قهرمانی ساحلی مردان آسیا از دوم تا هشتم فروردین ماه در تهران برگزار خواهد شد. این رقابت ها حکم انتخابی مسابقات هندبال ساحلی جهان 2022 یونان را نیز دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1401 بروزرسانی: 1 تیر 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1243

به "نایب رئیس فدراسیون بین المللی هندبال به ایران سفر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایب رئیس فدراسیون بین المللی هندبال به ایران سفر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید