گالری ها نوروز به تعطیلات می فرایند؟

به گزارش مجله فان پی سی، گالری ها از جمله اصنافی هستند که ذیل بخش خصوصی تعریف می شوند و لذا تصمیم برای فعالیت داشتن یا نداشتن در دوران نوروز برعهده مدیران این مکان های فرهنگی و هنری است.

گالری ها نوروز به تعطیلات می فرایند؟

خبرنگار بخش تجسمی خبرنگاران برای پیگیری این مسئله که آیا گالری ها در دوران نوروز برای بازدید باز هستند یا خیر، در تماسی تلفنی با چند گالری دار این مسئله را پیگیری کرد.

گالری هما که مدیریت آن را هنگامه معمری برعهده دارد، یکی از گالری هایی است که در دوران نوروز فعالیتی ندارد.

گالری گلستان نیز یکی از گالری هایی است که زودتر به استقبال تعطیلات رفت.

گالری اینجا یکی از گالری هایی است که در این دوران درهایش به روی بازدیدکنندگان باز است. شاهد صفاری، مدیر گالری اینجا در گفت وگویی با خبرنگاران درباره فعالیت این گالری در دوران نوروز چنین اظهار کرد: گالری اینجا در دوران نوروز باز است و ما از پنجم فروردین ماه یک نمایشگاه گروهی را با موضوع طبیعت افتتاح خواهیم کرد.

گالری امکان از دیگر گالری هایی است که در دوران تعطیلات نوروزی نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد. بهزاد نژادقنبر که مدیریت این مکان هنری را برعهده دارد، در گفت وگویی کوتاه با تأیید این خبر که این گالری در دوران تعطیلات نوروز باز است، گفت: ما نمایشگاه گروهی کتاب عکس را داریم که تا 11 فروردین ماه ادامه دارد.

علی رغم اینکه تعدادی از گالری ها در دوران تعطیلات نوروز نیز به فعالیت خود ادامه می دهند، طبق اطلاعاتی که در سایت گالری اینفو به چشم می خورد، بیشتر گالری ها نمایشگاه هایشان اواخر اسفند ماه به خاتمه خواهد رسید و در دوران تعطیلات نوروز فعالیتی نخواهند داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 خرداد 1401 بروزرسانی: 6 خرداد 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1217

به "گالری ها نوروز به تعطیلات می فرایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گالری ها نوروز به تعطیلات می فرایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید