سفر یک روزه به برن ، معرفی جاهای دیدنی برن

به گزارش مجله فان پی سی، اولین باری که در سفر به برن، گردشگران برن را می بینند ، از نظم بسیار زیبای آن و جاهای دیدنی برن حیرت زده می شوند. مرکز سوئیس روی یک خط ماسه سنگ تشکیل شده است ، محاصره شده از سه طرف با مناطقی که به دره ختم می گردد. در سفر یک روزه به برن پل های سطح بالا شهر را به قسمت های بالای سمت راست و قسمت های نو شهر متصل می نمایند. در مجموعه جاهای دیدنی برن خانه ها و فروشگاه ها ، با خیابان های طاقدار و سقف های طراحی شده ، رفاه شهروندان قرن های 17 و 18 میلادی برن را نشان می دهد. و این شخصیت مجذوب کننده شهر قدیمی که به خوبی حفظ شده است و در زندگی روزمره شهر یکپارچه شده است ، باعث شده این شهر به عنوان میراث جهانی و گردشگری از طرف یونسکو شناخته گردد. برن دارای فرهنگ غنی با رویداد های سالانه به عنوان فستیوال موسیقی جاز تابستان و زمستان است ؛ و فستیوال Gurten در اواسط جولای برگذار می گردد. موزه ها و تئاتر های متعدد علایق مختلفی را پوشش می دهند و گردشگران می توانند از در خیابان هایی مانند Zytglogge که دارای یک برج ساعت قرون وسطایی با عروسک های متحرک است ، لذت ببرند.

سفر یک روزه به برن ، معرفی جاهای دیدنی برن

شهر قدیمی

شهر قدیمی برن در سفر یک روزه به برن به شایستگی از طرف یونسکو به عضویت میراث جهانی عایدی و این شهر حتی از این هم بیشتر ارزش دارد. این شهر در یک صخره ، احاطه شده با آب های خیره نماینده ساحلی رود خانه آر ، واقع است، شهر قدیمی از جاهای تماشای برن بسیاری از شخصیت قرون وسطایی خود را حفظ نموده است. خیابان ها سنگ فرش در سفر به برن تماما پوشش داده شده اند ، آنها پیاده رو های طاق داری که به طور مارپیچی مایل ها ادامه دارد ، هستند. در پایین ساختمان ها فروشگاه ها ، کافه ها ، کتاب فروشی ها و رستوران ها قرار دارند ، در حالی که طبقه بالا آنها آپارتمان ها هستند.این منطقه قدیمی که یکی از برترین مکان های جذب توریست و جاهای تماشای برن شامل پل های عبور نماینده از رودخانه آر ، چشمه های عمومی ، مجسمه های قدیمی ، برج ها و البته برج مشهور ساعت است. چندین روز فقط می تواند به قدم زدن و شادی کردن اطراف شهر قدیمی در سفر به برن بگذرد.

Kunstmuseum (موزه هنر های زیبای برن)

در سفر به برن و در غرب میدان مشهور Waisenhausplatz ، در نزدیکی Hodlerstrasse ، موزه مشهور هنر های زیبای Kunstmuseum قرار گرفته است. در سفر یک روزه به برن و تماشای جاهای تماشای برن این موزه هنر بزرگ و چشم گیر ، خانه بیش از 51,000 طراحی ، مجسمه ، نقاشی ، عکس و فیلم است. این موزه قدیمی ترین موزه هنر در سوئیس است که در سال 1879 ساخته شده است و دارای معروفیت بین المللی است. این مجموعه شامل آثاری از دوره Trecento ایتالیا (Duccio, Fra Angelico)؛ هنر قرن 15 سوئیس (Niklaus Manuel, Albert Anker, Ferdinand Hodler, Cuno Amiet)؛ و طراحی و نقاشی بین المللی از قرن 19 و 20 (امپرسیونیسم، کوبیسم، بیانگرایی، بلوبریتر، سورئالیسم) می گردد؛ با تمرکز بر روی آثار پل کله، واسیلی کاندینسکی و پابلو پیکاسو.هر دو روند هنر ملی (مریت اپنهایم،فرانتس گرتش، مارکوس راتز) و بین المللی از جکسون پولاک در حال حاضر ارائه شده اند. نمایشگاه های دیگر در داخل و خارج حضور دارند. مطمئن شوید که آخرین جزئیات وبسایت عالی را آنالیز کنید. این موزه از طریق تور های خصوصی و عمومی پیشنهاد می گردد. مکان : خیابان Hodlerstrasse 8-12 ، برن

موزه انیشتین و موزه تاریخ برن

در 130 سال پیش از طریق آندره لامبرت بر روی بقایای یک قلعه از قرن 15 طراحی شده است ، موزه تاریخ برن از جاهای تماشای برن در سفر یک روزه به برن و تماشای جاهای تماشای برن با موزه انیشتین ترکیب شده اند و دومین موزه بزرگ سوئیس را تشکیل داده اند. نمایش بیش از نیم میلیون شیئ قدمت دار که از عصر سنگ از طریق سلت ها ، رومی ها ، قرون وسطا ، دوران ناپلئونی و در نهایت در قرن 19 و 20 به دست ما رسیده است. اشیائی از عصر سنگ که در کوه های آلپ مدفون شده به عنوان پرده های نگارین و لوحه نقاشی شده Königsfelden از پادشاه مجارستان قابل توجه اند.موزه انیشتین روی زندگی دانشمندان بزرگ و چگونگی زیست آنها از طریق ده ها فیلم قدیمی ، اشیا اصلی و نامه های شان ، متمرکز شده است. انیشتین بعضی از کار های چشمگیر خود را در حالی که در برن در حول و حوش سال 1900 زندگی می کرد ، انجام داد ، که این کار ها شامل تحقیقات Annus Mirabilis روی تاثیرات فوتوالکتریک ، تئوری نسبیت خاص و فرمول E = mc2 می گردد. حتی گواهی جایزه نوبل سال 1921 نیز در نمایشگاه موجود است. و برای بعضی از ما که در فیزیک نابغه نیستیم ، فیلم های انیمیشن کوتاهی تهیه شده است و به ما یاری می نماید که به طور غیر رسمی پیشگامی تئوری انیشتین را دریابیم. این موزه در کنار Helvetiaplatz در عرض رودخانه آر در شهر قدیمی ، قرار گرفته است.

Rosengarten

این یکی از مکان های صلح آمیز و زیبای شهر برن با دیدی نسبتا چشمگیر از شهر است. باغ گل رز (Rosengarten) در یک منطقه بزرگ در شیب یک تپه در کنار رودخانه و در مرکز شهر واقع است. یک قبرستان اصیل (1765-1877) به یک پارک عمومی در سال 1913 تبدیل شده است. این مکان در سال 1950 دوباره طراحی شد و حالا شاهد پایکوبی بیش از 200 نوع گل رز ، زنبق ، سوسن ، آزالیا و خرزه هندی در درون خود است. بعلاوه در داخل آن یک حوضچه پر زرق و برق ، پاویون ، رستوران و یک منطقه پیک نیک و گردشگی دست جمعی نیز یافت می گردد.

کلیسای جامع برن

شاید اغلب سازه های مشهور برن به مقدار کلیسای جامع برن در سفر به برن شناخته شده نباشند ، این کلیسا در خیابان Vincent واقع است. کلیسای جامع بزرگترین کلیسای سوئیس از اواخر قرون وسطی ست و نقش حیاتی در توسعه هر چه بیشتر معماری بازی نموده است. این سازه اواخر عصر گوتیک یک کلیسای سه معبره ، ستون دار بدون جناح است که در سال 1421 از طریق Matthäus Ensinger از اهالی اولم آغاز به طراحی شد ولی برج آن به علاوه اضافه شدن بخش فوقانی هشت ضلعی و مخروط آجری ، تا سال 1893 تکمیل نشد. دروازه غربی کلیسای برن با مجسمه سازی تزئیین شده است ؛ دیوار نگاری با طرح پرده داوری نهایی اثر میکل آنژ که در سال 1495 تمام شده است را در خود جای داد است که حاوی چند پیکر است و در طرف دیگر دیوار ها ، نقاشی هایی با مضمون پاییز و عید تبشیر یافت می گردد. همسرایان مرکزی کلیسای خیابان Vincent برن ، کوتیکول های سنتی قرن شانزدهم را با هم مخلوط نموده اند. اولین نمایشگاههای موسیقی کُر در سال 1523 اولین اثر رنسانس هنر در برن بود. در این کلیسا نوعی خط گوتیک از سال 1524 و شیشه های رنگی از سال های 1441-50 به جا مانده است. در انتهای راهرو جنوبی بنای یادبود (Berchtold von Zähringen (1601 که شامل یک نشان ملی است ، جای دارد. در کلیسای ماد (پنجره هفتم در راهرو جنوبی) پنجره پایکوبی مرگ وجود دارد (1917) ، با 20 صحنه از پایکوبی مرگ (1516-19) اثر نقاش معروف سوئیسی Niklaus Manuel-Deutsch. در راهرو جنوبی یک عضو مجلل دوره باروک (1726-30) ، با 5,404 اتصال و شیشه های رنگی مدرن (1947) وجود دارد.از صحن تراس کلیسای برن ، یک چشم انداز زیبا از رودخانه آر دیده می گردد ؛ و اگر می توانید 254 پله برج را بالا بروید به چشم انداز ای از شهر دست پیدا خواهید کرد که در روز های بدون ابر کوه های آلپ پس زمینه آن می شوند.

برج ساعت

در سفر یک روزه به برن ، برای 800 سال برج ساعت (Zytglogge) تنها نشان مشهور برن بود و ارزش بازدید فراوانی داشت (تاریخ ساعت به سال 1530 می رسد). دقیقا بالای دروازه غربی برج در بخش قدیمی برج ، یک برج 23 متری با یک ساعت نجومی بزرگ تزئین شده است. 3 دقیقه قبل از آغاز هر ساعت ، یک سیرک از موجودات مکانیکی (الاغ ، پادشاه ، خروس ، کبوتر و غیره) بیرون می آیند تا یک نمایش کوچک برگذار نمایند. در سفر به برن در داخل ، شما می توانید محبوبیت این ساختمان باستانی را که با 130 رقم سنگ پوشیده شده است را ببینید. بازتماشامایندگان به برنامه مشاهده خوش آمد می گویند که تماشا بعضی از دیدگاه ها قابل توجه است. هدایت های تور ها برای تماشای جاهای تماشای برن بسیار عالی و آموزنده هستند.

مرکز Paul Klee

در سفر یک روزه به برن کار های Paul Klee نقاش سوئیسی آلمانی شاید در بین نقاشی های دوره نخست قرن 20 بسیار شناخته شده و مشهور باشد. او از طرز تفکر رایج عصر خود (سورئالیسم، کوبیسم، انتزاعی) فراتر رفت و معمولا رسانه ها و مکتب های مختلف را در کارش ترکیب می کرد. کار های نوشته شده او در زمینه تئوری طراحی و فرم که شامل کارهای تئوری مهمی می گردد ، یکی از مهمترین کار های نظری است که تا به حال نوشته شده است. این مرکز شامل 4,000 کار از Paul Klee می گردد که تابلو مشهور زن با چتر آفتابی (Dame mit Sonnenschirm) ، خانه های سن ژرمن (In den Häusern von St. Germain) ، مرگ و آتش (Tod und Feuer) از جاهای تماشای برن نیز می گردد. ساختمان حاوی خود برجستگی هایی ست. از طریق معمار مشهور ایتالیایی رنزو پیانو ، در فرم نَوَرد طراحی شده است. این اثر بسیار در زمینه نور و هوا بسیار گسترده و باز است و به خودی خود یک اثر هنری است.

منبع: همگردی
انتشار: 16 دی 1401 بروزرسانی: 16 دی 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1358

به "سفر یک روزه به برن ، معرفی جاهای دیدنی برن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر یک روزه به برن ، معرفی جاهای دیدنی برن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید