ژاپن از اوایل پاییز مرزهای خود را به روی مسافران بین المللی باز می کند

به گزارش مجله فان پی سی، ژاپن از تاریخ 10 مهرماه، مرزهای خود را به روی مسافران بین المللی باز کرده است؛ اما گردشگران کماکان نمی توانند به ژاپن سفر کنند.

ژاپن از اوایل پاییز مرزهای خود را به روی مسافران بین المللی باز می کند

ژاپن در حال لغو محدودیت های سفر و بازگشایی مرزهای خود به روی گردشگران بین المللی است؛ اما سفر به ژاپن برای هر کسی میسر نیست. ژاپن از تاریخ اول اکتبر (10 مهر)، پذیرای مسافرانی از تمام کشورها است که پیروز به دریافت ویزای تازه اقامت طولانی مدت (بیشتر از سه ماه) شده اند و این موضوع، شامل حال گردشگران نمی شود.

هر فردی که قصد دارد به ژاپن وارد شود، باید گواهی تست منفی کووید 19 خود را به همراه داشته باشد؛ تستی که باید حداقل 72 ساعت قبل از ورود به کشور اجرا شده باشد. مسافران همچنین باید پس از ورود به ژاپن، برای 14 روز خود را قرنطینه کنند.

تنها به 1000 نفر در روز، اجازه ورود به ژاپن داده خواهد شد و این تعداد شامل افراد با ملیت ژاپنی نمی شود. پذیرش گردشگران بین المللی و بازگشایی مرزها به روی آن ها، آخرین مرحله طرح بازگشایی ژاپن است. پیشرفت فرایند بازگشایی و برداشته شدن محدودیت ها به احتمال زیاد به چگونگی تغییر و جهش این بیماری همه گیر و همچنین تغییر تعداد مبتلایان به بیماری کووید 19 در ژاپن بستگی دارد.

منبع: کجارو / matadornetwork.com
انتشار: 19 فروردین 1401 بروزرسانی: 19 فروردین 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1176

به "ژاپن از اوایل پاییز مرزهای خود را به روی مسافران بین المللی باز می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژاپن از اوایل پاییز مرزهای خود را به روی مسافران بین المللی باز می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید