همسر سابق امری: اونای مرا مسبب اخراجش از آرسنال می دانست، به من لقب جادوگر سفید داد

به گزارش مجله فان پی سی، همسر سابق سرمربی پیشین آرسنال در گفت و گویی جالب مدعی شد که این مرد اسپانیایی او را مقصر مسبب اخراجش از جمع توپچی ها دانسته است.

همسر سابق امری: اونای مرا مسبب اخراجش از آرسنال می دانست، به من لقب جادوگر سفید داد

به گزارش مجله فان پی سی و به نقل از نشریه سان، اونای امری سرمربی پیشین تیم فوتبال آرسنال که ماه نوامبر سال گذشته اخراج شد، در این تیم روزهای پرفراز و نشیبی را تجربه کرد و نتوانست انتظارات مدیران و طرفداران تیم قرمزپوش لندن را برآورد کند. او اما در آن روزها نه فقط در حرفه اش بلکه در زندگی شخصی خود هم روزهای پرتلاطمی را سپری می کرد.

ساشا رایت همسر سابق این مرد اسپانیایی، در یک گفت و گو با نشریه سان فاش کرد که چگونه زندگی مشترک دو ساله اش با سرمربی سابق سویا بعد از اختلافات متناوب به جایی رسید که این در نهایت ماه گذشته تصمیم گرفت از این مرد 48 ساله جدا گردد.

رایت 35 ساله گفت: من به اونای اعتماد داشتم و واقعاً امیدوار بودم که زندگی ام با او دوام پیدا می نماید و یک روز می توانیم صاحب فرزند شویم. من فکر می کردم که او یک جنتلمن و یک مرد خانواده دوست واقعی است. در نهایت اما من فهمیدم که نه اینطور نیست و او کسی نیست که بتوان زندگی را در کنارش ادامه داد.

ساشا رایت و اونای امری ماه سپتامبر سال گذشته از یکدیگر جدا شدند - دو ماه قبل از اخراج امری از آرسنال - اما رایت در ماه دسامبر تصمیم گرفت به این قهر سه ماهه انتها دهد. او درباره تصمیمش گفت: وقتی که برگشتم او مرا به خاطر اخراج شدنش از آرسنال مقصر دانست. به من گفت تو یک جادوگر سفید هستی که برایم کلی بدشانسی آوردی. از روزی که از هم جدا شدیم تیم ما آغاز به باختن نموده است. جدایی از تو ذهن مرا درگیر استرس و اضطراب کرد.

افشاگری های ساشا رایت تعیین کرد که چرا آرسنال در یک مقطع از فصل آنقدر دچار افت شد که در کورس کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا از رقیب همشهری اش تاتنهام جا ماند و جایگاهش در جدول تنزل کرد. او سال 2018 که جای آرسن ونگر را روی نیمکت آرسنال گرفت، از نگاه خیلی ها همان ناجی بود که می توانست توپچی ها را به جمع مدعیان قهرمانی برگرداند اما با وجود کسب 11 برد متوالی در اولین فصل مربیگری اش در شمال لندن و رساندن آرسنال به فینال لیگ اروپا، طرفداران نتوانستند او را به عنوان یک گزینه مناسب برای راهنمایی تیم شان قلمداد نمایند. امری به تدریج از چشم طرفداران افتاد تا جایی که آنها او را به خاطر عدم تسلطش بر زبان انگلیسی مورد تمسخر قرار می دادند.

ساشا رایت مدت کوتاهی پس از استخدام شدن اونای امری به عنوان سرمربی آرسنال با او آشنا شد. او در این باره هم گفت: ما تابستان سال 2018 با هم آشنا شدیم. من پیگیر مسابقات فوتبال نیستم و به همین دلیل هم نمی دانستم که او چه کسی است. او به من گفت که صنعت ورزش کار می نماید و به خاطر اینکه تازه به لندن آمده بود، انگلیسی اش بسیار ضعیف بود. یکی از اولین دیدار های مان را در یک رستوران ایتالیایی در منطقه همپستد گذاشتم. زمانی که وارد رستوران شد من از واکنش مردم متوجه شدم که او باید آدم مهمی باشد چون با اینکه رستوران در آستانه تعطیل شدن بود، با ورود او، به کارشان ادامه دادند. لهجه امری بسیار غلیظ بود. او مرتباً مکالمه مان را قطع می کرد تا بتواند در گوگل ترنسلیت (سرویس ترجمه گوگل) معادل انگلیسی کلماتی که می خواست به من بگوید را پیدا کند. با این حال از همان اولین باری که او را دیدار کردم به نظرم آدم جذابی آمد. او شیک پوش بود و به نظر می رسید که آدم واقعاً خوبی باشد. به شوخی گفت که من می توانم معلم انگلیسی اش باشم.

یکی از دلایل جدایی همسر امری از او، وسواس بیش از اندازه این مرد اسپانیایی نسبت به فوتبال بود. ساشا رایت این موضوع را پس از صرف یک وعده شام در کنار امری در خارج از خانه و بازگشت به منزل در ساعت یک بامداد متوجه شد، زمانی که همسر سابقش در آن موقع از شب دو مسابقه فوتبال را به صورت همزمان تماشا می کرد.

او در این باره گفت: اونای خیلی آدم محافظه کاری بود. او برای من هیچ هدیه یا کادویی نمی خرید و مرا به خرید هم نمی برد اما من هم از او انتظار نداشتم چون خودم منبع درآمد داشتم. با این حال ما تعطیلات خوبی را در کنار هم سپری کردیم. وقتی از مسابقات فوتبال به خانه برمی گشت احساسش تحت تأثیر اتفاقی بود که در آنجا اتفاق افتاده بود. زندگی ما شده بود تماشای مسابقات فوتبال و چک کردن نتایج. حتی موقع خواب هم او با تبلتش یک بازی را تماشا می کرد و با تبلیتش یک بازی دیگر. صبح ها هم کارش همین بود. کمی آزار دهنده بود اما این عادت زندگی اش بود و من هم آن را پذیرفته بودم. من هرگز با خانواده، دوستان یا هیچ کدام از همکارانش در آرسنال دیدار نکردم. اگر هم کسی اتفاقی ما را در رستوران یا جایی می دید، او هرگز مرا به آنها معرفی نمی کرد و اگر هم کسی می خواست از ما عکس بگیرد ناراحت می شد. اغلب اوقات او دمدمی مزاج بود. من دیگر از این شرایط خسته شدم و از او جدا شدم.

امری از زمان اخراجش از آرسنال بیکار است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 127

به "همسر سابق امری: اونای مرا مسبب اخراجش از آرسنال می دانست، به من لقب جادوگر سفید داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همسر سابق امری: اونای مرا مسبب اخراجش از آرسنال می دانست، به من لقب جادوگر سفید داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید