سال گذشته شرکت های پارک فناوری پردیس 11 هزار میلیارد تومان فروش داشته اند

به گزارش مجله فان پی سی، معاون علمی و فناوری رییس جمهور از فروش 11 هزار میلیاردی شرکت های دانش بنیان پارک پردیس در سال گذشته اطلاع داد.

سال گذشته شرکت های پارک فناوری پردیس 11 هزار میلیارد تومان فروش داشته اند

به گزارش گروه فناوری مجله فان پی سی، صبح امروز دوشنبه 19 خردادماه تفاهم نامه ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال بین وزیر ارتباطات و معاون علمی و فناوری منعقد شد. در این مراسم فضای اشتراکی شرکت ها و استارت آپ های حوزه آی تی در پارک فناوری پردیس با حضور معاون علمی و وزیر ارتباطات افتتاح شد.

سورنا ستاری در حاشیه امضای تفاهم نامه ایجاد پارک اقتصاد دیجیتال و افتتاح این فضای اشتراکی در پارک فناوری پردیس گفت: وزارت ارتباطات طی سه سال گذشته در حوزه اقتصاد دیجیتال با معاونت علمی و فناوری همکاری هایی داشته است. وزارت ارتباطات در حوزه های یاری به شرکت های استارت آپی همواره همراه بوده و این وزارتخانه یکی از پایه های اصلی حرکت در حوزه اقتصاد دیجیتال است.

ستاری اضافه کرد: عملیات راه اندازی مجموعه ای که در کنار پارک پردیس در مساحت سی هکتار در قالب اقتصاد دیجیتال شکل می گیرد به زودی اجرایی می گردد. ما برنامه هزار هکتاری پارک پردیس را در دستور کار داریم؛ درواقع اینجا یک شهر فناوری در آینده است که هر روز استارت آپ های جدیدی فعالیت خود را در آن آغاز می نمایند.

وی با اشاره به میزان فروش شرکت ها پارک پردیس در سال گذشته گفت: در سال 98، یازده هزار میلیارد تومان فروش شرکت های این پارک بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 218

به "سال گذشته شرکت های پارک فناوری پردیس 11 هزار میلیارد تومان فروش داشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سال گذشته شرکت های پارک فناوری پردیس 11 هزار میلیارد تومان فروش داشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید