دعوت ساسکاچوان از 621 متقاضی PNP با سابقه کار در بخش تکنولوژی

به گزارش مجله فان پی سی، دولت ساسکاچوان طی پذیرش نو مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود که در 15 سپتامبر برگزار گردید از 621 متقاضی اکسپرس انتری و مشاغل مورد احتیاج دعوت کرد تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف استان و در نهایت اقامت دائم کانادا ارائه نمایند. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان این متقاضیان را از دو زیرمجموعه جهت مهاجرتی اسکیدورکر بین المللی یا International Skilled Worker انتخاب نموده است؛ این دو زیرمجموعه عبارت بوده اند از اکسپرس انتری و مشاغل مورد احتیاج. گفتنی است با اینکه داشتن پیشنهاد کار جزو شرایط نبوده است متقاضیان می بایست پروفایل ابراز تمایل یا expression of interest خود را در برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان ثبت می کردند و البته می بایست در یکی از مشاغل مرتبط با یکی از سه شغل زیر سابقه کار می داشتند:

دعوت ساسکاچوان از 621 متقاضی PNP با سابقه کار در بخش تکنولوژی
  • مهندسان و طراحان نرم افزار (NOC 2173)
  • توسعه دهندگان رسانه های تعاملی و برنامه نویسان کامپیوتر (NOC 2174)
  • طراحان وتوسعه دهندگان وب (NOC 2175)

حداقل امتیاز برای متقاضیان هر دو زیرمجموعه در این پذیرش 68 بوده است. افرادی که با امتیاز حداقلی پیروز به دریافت دعوتنامه شدند می بایست در استان ساسکاچوان ارتباطات داشته باشند یا حداقل دارای 10 سال سابقه کار بوده و مدرک زبان آنها معادل CLB 8 باشد. برای سایر متقاضیان 69 امتیاز کافی بوده است. علاوه بر این مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان می بایست معادل یابی شده باشد تا تعیین گردد که مدارک اخذ شده در خارج چه نسبتی با مدارک کانادایی دارند.

برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از سیستم EOI برای انتخاب متقاضیانی که بیشترین شانس و احتمال پیروزیت را در بازار کار محلی دارند استفاده می نماید. متقاضیان می بایست به وسیله نشان دادن سوابق کاری، تحصیلات، مهارت های زبانی، سن و داشتن ارتباطات در استان، تعهد خود را برای ساختن زندگی در ساسکاچوان نشان دهند. برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان از این پنج فاکتور برای ارزیابی متقاضیان استفاده می نماید و به آنها از 100 نمره می دهد. از متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند دعوت می گردد تا درخواست خود را برای انتخاب شدن از طرف استان ساسکاچوان کانادا ارائه نمایند.

زیرمجموعه اکسپرس انتری

مجموعا 455 دعوتنامه در تاریخ 15 سپتامبر برای متقاضیانی صادر شد که در صف انتظار اکسپرس انتری دارای پروفایل بودند. زیرمجموعه اکسپرس انتری برنامه مهاجرت استانی ساسکاچوان با سیستم اکسپرس انتری فدرال مرتبط است؛ سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد.

زیرمجموعه مشاغل مورد احتیاج

زیرمجموعه مشاغل مورد احتیاج در برابر متقاضیانی گگردده است که پروفایل اکسپرس انتری فدرال ندارند. مجموعا 166 متقاضی از طرییق این زیرمجموعه برای تقاضا جهت انتخاب شدن از طرف استان دعوت شدند و حداقل امتیاز متقاضیان این زیرمجموعه نیز مانند حداقل امتیاز متقاضیان زیرمجموعه اکسپرس انتری 68 بوده است.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1090

به "دعوت ساسکاچوان از 621 متقاضی PNP با سابقه کار در بخش تکنولوژی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت ساسکاچوان از 621 متقاضی PNP با سابقه کار در بخش تکنولوژی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید