داماد 22 ساله هنگام پایکوبی در جشن عروسی خود درگذشت

به گزارش مجله فان پی سی، مرگ یک جوان مصری بر اثر سکته قلبی در مراسم جشن عروسی خود در میان حاضران، موجب اندوه زیادی در بین مردم مصر شده است.

داماد 22 ساله هنگام پایکوبی در جشن عروسی خود درگذشت

به گزارش خبرنگاران، یک جوان مصری به نام سعید خالد السعید محمد اسماعیل در اولین ساعت بامداد در پورت سعید در مراسم جشن عروسی خود جان باخت. او در مقابل چشمان عروس و خانواده اش دچار سکته قلبی شد و به زمین افتاد.

نیرو های اورژانس گزارشی از مردم دریافت کردند مبنی بر اینکه این جوان که در بین دوستانش به صهیب خالد معروف است بر اثر افت شدید گردش خون در حین شادی بیهوش شده است. کمی بعد معین شد که سعید خالد که مراسم جشن عروسی خود را در سالن فرانسوی واقع در محله شرقی پورت سعید برگزار نموده در میان مراسم ناگهان دچار سکته قلبی شده است. این جوان 22 ساله پس از انتقال از سالن عروسی به بیمارستان جان باخت.

هزاران نفر در شبکه های اجتماعی به این اتفاق واکنش نشان داده و بسیاری که او را می شناختند از اخلاق حسنه وی تمجید کردند. مرگ سعید پس از تبدیل شادی به غم در شبکه های اجتماعی باعث تاسف شد و کاربران با خانواده او ابراز همدردی کردند.

در جزئیات، نزدیکان این جوان ساکن استان پورت سعید مصر تایید نموده اند که وی از خوشحالی در جشن عروسی خود در میان خانواده خود می رقصید و در حالی که شاد و خندان بود ناگهان در میان حاضران جان باخت.

پزشکان در بیمارستان السلام در پورت سعید تاکید کردند که این جوان 22 ساله به علت نارسایی قلبی جان باخته است.

منبع: فرارو
انتشار: 7 مرداد 1402 بروزرسانی: 7 مرداد 1402 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1445

به "داماد 22 ساله هنگام پایکوبی در جشن عروسی خود درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داماد 22 ساله هنگام پایکوبی در جشن عروسی خود درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید