خبر بد وکیل سابق ترامپ درباره اتهامات او

به گزارش مجله فان پی سی، خبرنگاران : وکیل پیشین رئیس جمهور سابق آمریکا گفت، اتهامات وارد از سوی دادستانی منهتن علیه سازمان ترامپ تنها نوک کوه یخ بوده و اتهامات بسیار بیشتری در راه است.

خبر بد وکیل سابق ترامپ درباره اتهامات او

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، مایکل کوهن وکیل و کار چاق کن سابق دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا گفت، اتهامات علیه سازمان ترامپ، فقط نوک کوه یخ هستند.

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، کوهن در مصاحبه ای گفت: نمی خواهم مردم فکر کنند این پرونده فقط درباره آلن ویسلبرگ (مدیر مالی سازمان ترامپ) و یک آپارتمان و یک خودرو مجانی و امثال آن است.

وکیل سابق ترامپ از سال 2006 تا 2018 اضافه کرد: مسئله به طور اساسی ابعاد بزرگتری از این یک جنبه [مطرح شده] را دارد. این فقط نوک کوه یخ است و چیزهای بسیار بیشتری در راه هستند.

کوهن در ادامه گفت، باور ندارد این پرونده صرفاً حول تخلفات مالیاتی ویسلبرگ باشد بلکه هدف اصلی مدیر عامل سازمان ترامپ، یعنی شخص دونالد ترامپ است.

او همچنین گفت که معتقد است اکنون که ویسلبرگ می داند قرار است سال هایی طلایی را پشت میله های زندان بگذراند، ممکن است با دادستانی منطقه منهتن نیویورک همکاری کند.

کوهن اضافه کرد: فکر می کنید دونالد ترامپ از او حمایت خواهد کرد؟ اگر آلن نگاهی به گذشته بیاندازد که چه بر سر من آمد، پاسخش یک نه قاطعانه خواهد بود.

مأموران فدرال آمریکا سال 2018 دفتر کار، منزل و اتاق هتل کوهن را مورد بازرسی قرار داده بودند. او در آن زمان مظنون به جاسوسی و دادن حق السکوت به دو زن بود که مدعی رابطه جنسی با ترامپ بودند.

کوهن پس از روی گردان شدن از ترامپ، هفت مرتبه در دفتر دادستانی منهتن حاضر شد و با مقامات قضایی علیه سازمان ترامپ همکاری کرد.

در نهایت، روز گذشته (پنجشنبه) دادستانی منطقه منهتن نیویورک اعلام نمود سازمان ترامپ و ویسلبرگ به کلاه برداری مالیاتی گسترده و قابل توجه به مبلغ 1.7 میلیون دلار متهم شدند.

این اولین پرونده کیفری مقامات قضایی نیویورک علیه ترامپ است که بعد از دو سال تحقیقات به خاتمه رسیده و طبق آن سازمان ترامپ و ویسلبرگ از سال 2005 تا به امسال، مقامات را درخصوص پرداخت مالیات، فریب داده اند.

در اتهاماتی که موجه شخص ویسلبرگ مطرح شده آمده است که او نام خود را به نام شهروند نیویورک ثبت نکرده تا از پرداخت مالیات بر درآمد این شهر طفره رود.

وکلای ویسلبرگ و سازمان ترامپ پس از دریافت این اتهامات، از دادگاه درخواست تجدیدنظر کرده اند. ویسلبرگ بدون ارائه وثیقه آزاد شده اما دادگاه منهتن از بیم خروج او از آمریکا به وسیله جت شخصی، پاسپورت او را ضبط کرده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 31 تیر 1400 بروزرسانی: 31 تیر 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 890

به "خبر بد وکیل سابق ترامپ درباره اتهامات او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر بد وکیل سابق ترامپ درباره اتهامات او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید