ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری تقلب بی سابقه ای شده است

به گزارش مجله فان پی سی، رئیس جمهور کنونی آمریکا در جمع طرفدارانش در واشنگتن گفت: در انتخابات ریاست جمهوری تقلب بی سابقه ای روی داده است؛ رسانه های ما آزاد نیستند و آزادی بیان را سرکوب می نمایند.

ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری تقلب بی سابقه ای شده است

به گزلرش گروه سیاسی خبرنگاران، نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره، سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا در جمع طرفدارانش در واشنگتن نزدیک کاخ سفید هم اکنون شروع شد.

رئیس جمهور کنونی آمریکا در این سخنرانی گفت: در انتخابات ریاست جمهوری تقلبی بی سابقه انجام شده است. نه عقب نشینی می کنیم و نه چشم پوشی می کنیم؛ شکست را هم نمی پذیریم. 75 میلیون رأی کسب کردم؛ اما با این حال می گویند پیروز نشده ام؛ ما پیروزی بزرگی را در انتخابات به دست آوردیم.

وی در این باره ادامه داد: دموکرات های افراطی و رسانه های جعلی انتخابات را دزدیدند؛ اما ما هرگز تسلیم نخواهیم شد. ما این دزدی را متوقف خواهیم کرد. من شواهدی دارم که نشان می دهد ما در انتخابات برنده شده ایم.

دونالد ترامپ افزود: آمده ایم تا از کنگره بخواهیم کارِ درست را انجام داده و تنها آرای الکتور هایی را بشمارند که تخصیص آن ها قانونی بوده است. مایک پنس (معاون ترامپ) باید از قانون اساسی ما دفاع کند و تنها کاری که باید انجام دهد این است که از ایالت ها بخواهد در تایید انتخابات بازنگری نمایند. امیدوارم مایک پنس کار خودش را به درستی انجام دهد؛ چرا که در این صورت، در انتخابات پیروز خواهیم شد.

ترامپ افزود: چه کسی باور می نماید که جو بایدن 80 میلیون رأی آورده باشد. 80 میلیون رأی کامپیوتری! دموکرات ها سال هاست که در انتخابات تقلب می نمایند و جمهوری خواستارِ ضعیف سکوت می نمایند. امروز من مدارکی را نشان خواهم داد که ثابت می نماید ما در انتخابات پیروز شدیم.

رئیس جمهور کنونی آمریکا افزود: آن ها (دموکرات ها) از همه گیری کرونا استفاده کردند تا مردم را فریب دهند. جمهوریخواستارِ ضعیف به من گفتند که 4 سال دیگر شما می توانید برنده شوید؛ اما من می گویم ما باید به 8 هفته پیش بازگردیم. دموکرات ها تقلب کردند؛ اما جمهوریخواستار هم ضعیف هستند. الان وضع فرق نموده است. اگر این اتفاق برای دموکرات ها می افتاد، آن ها تمام کشور را جهنم می کردند. جمهوریخواستارِ ضعیف چشمان خود را بستند.

دونالد ترامپ ادامه داد: ما در میشیگان و پنسیلوانیا صد ها هزار رای جلو بودیم؛ اما ناگهان همه چیز را تغییر دادند. ما با این بزرگترین توهین به دموکراسی مقابله خواهیم کرد. ما در پایتخت بیرون (از منازل) خواهیم بود و سناتور های شجاع را فریاد خواهیم زد.

این مقام کنونی آمریکا تأکید کرد: رسانه های ما آزاد و شفاف نیستند و آزادی بیان را سرکوب می نمایند و در واقع دشمن مردم هستند. جمهوری خواستار مانند بوکسور هایی که دستان خودشان را پشت سرشان بسته اند، مبارزه می نمایند. کنگره باید با این هجمه شدید علیه دموکراسی ما مقابله کند. ما تسلیم ارعاب باز ها (دموکرات ها) نخواهیم شد. در انتخابات پنسیلوانیا تقلب شد. تعداد آرا بیش از شمار رای دهندگان بوده است. برخی افراد مرده هم درخواستِ رأی پُستی دادند. برخی از آن ها 20 سال قبل مُرده اند. بیش از 10 هزار رأی به صورت غیرقانونی شمارش شدند؛ در حالی که آن ها بعد از روز رای گیری فرستاده شده بودند.

ترامپ سپس افزود: جو بایدن مشروعیت رئیس جمهور شدن را ندارد؛ زیرا در انتخابات بازنده شده است. اگر جو بایدن رئیس جمهور گردد، رئیس جمهوری خواهید داشت که در همه این ایالت ها (ایالت های خاکستری) بازنده شده است و لذا وی مشروعیت ندارد. ما اجازه نخواهیم داد این اتفاق بیفتد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 601

به "ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری تقلب بی سابقه ای شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: در انتخابات ریاست جمهوری تقلب بی سابقه ای شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید