ایمن سازی فروشگاه ها با پیشرفته ترین فناوری های ضدسرقت ایران ساخت

به گزارش مجله فان پی سی، ایمن سازی فروشگاه ها با فراوری محصولات و گیت های ضد سرقت ایرانی یکی از مهم ترین اهداف شکل گیری یکی از شرکت های دانش بنیان در کشور است.

ایمن سازی فروشگاه ها با پیشرفته ترین فناوری های ضدسرقت ایران ساخت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت دانش بنیان ایمن موج توس با درک احتیاج واحدهای صنفی و فروشگاهی کشور به محصولات با کیفیت امنیتی و ضد سرقت اجناس فروشگاهی، فعالیت خود را از سال 86 شروع کرد. این شرکت که در زمینه طراحی و فراوری سخت افزارهای برق و الکترونیک، لیزر و فوتونیک - میکروالکترونیک و مدار های الکترونیکی فعالیت می نماید توانسته احتیاج فروشگاه ها به محصولات ضد سرقت را تامین کند.

به گفته محمدصادق ثانوی مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، این شرکت عظیمترین فراوری نماینده گیت های فروشگاهی و تجهیزات جانبی در خاورمیانه است. این تجهیزات تامین نماینده امنیت کالاهای انواع فروشگاه و هایپرمارکت ها در برابر سرقت است.

این شرکت از ابتدای فعالیت خود هدفش را حرکت در مرز دانش جهانی قرار داد و فناوری AM را که برترین فناوری محصولات ضد سرقت فروشگاهی است و تنها تعداد محدودی از شرکت های امریکایی و اروپایی دارنده آن هستند را برای محصولات خود انتخاب کرد. ثانوی در این باره می گوید: شرکت ما نخستین و عظیم ترین فراورینماینده گیت های ضد سرقت فروشگاهی سری SWG و IMG است. این محصولات با استقبال بازار داخلی و بازارهای خاورمیانه روبرو شده است.

آن طور که این فعال دانش بنیانی می گوید: بخش طراحی و توسعه فناوری این شرکت با تکیه بر خودباوری و اعتماد به توانمندی های متخصصانش توانسته محصولاتی با مزایای منحصر به فرد جهانی فراوری کند.

محصولات فراوریی این شرکت تا به امروز پاسخ گوی احتیاج بیش از 10هزار فروشگاه کشور بود و هر دستگاه نصب شده از سوی این شرکت در فروشگاه ها حداقل از خروج 500 دلار ارز از کشور جلوگیری نموده است. همه این موفقیت ها تنها با یاری 30 نفر از متخصصان ایرانی شاغل در بخش تحقیق، توسعه، فراوری و فروش این شرکت میسر شده است.

بنا به گفته مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، محصولات این شرکت در نمایشگاه های مختلف بین المللی به نمایش گذاشته شده است. یک شرکت هم در عمان ثبت نموده اند و محصولات فراوریی خود را از عمان به کشورهای مختلف مخصوصا کشورهای منطقه غرب آسیا صادر می نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 187

به "ایمن سازی فروشگاه ها با پیشرفته ترین فناوری های ضدسرقت ایران ساخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایمن سازی فروشگاه ها با پیشرفته ترین فناوری های ضدسرقت ایران ساخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید