تور آلمان: پرسپولیس در پی خریدن هافبک آرسنال؛ ستاره ای از آلمان

به گزارش مجله فان پی سی، خبرنگاران: پرسپولیس این روزها، لحظات عجیبی را سپری می نماید. در شرایطی که کار آن ها در بازی های لیگ برتر تا حدودی گره خورده، با افت ستاره های ریزودرشت خود هم روبرو شده و تعیین نیست گره به وجود آمده چه زمانی قرار است باز گردد.

تور آلمان: پرسپولیس در پی خریدن هافبک آرسنال؛ ستاره ای از آلمان

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، بسته ماندن پنجره جابجایی پرسپولیس، دست یحیی گل محمدی برای تقویت تیم در زمان مقرر را بست تا این تیم 4 امتیاز مهم بعد از شکست برابر آلومینیوم و تساوی برابر گل گهر، در لیگ برتر از دست دهد. به این مورد باید کیفیت پایین خرید های تازه پرسپولیس به ویژه رضا اسدی در مرکز میدان هم اضافه گردد که تا به حال نتوانسته انتظارات را برآورده کند. به غیر از او، افت وینگر های پرسپولیس هم دردسرساز شده است؛ مهدی ترابی، امید عالیشاه و احسان پهلوان از روز های اوجشان فاصله گرفته و فعلا خلاقیت لازم برای خلق موقعیت در پرسپولیس را از دست داده اند.

این ها تمام مسائل یحیی گل محمدی نیست، چون ضعف در خط دفاع راست این تیم و البته تمایل به داشتن مهاجمی قدرتمندتر، فکر یحیی گل محمدی را درگیر نموده است. در تازه ترین اقدام، حداقل برای پوشش ضعف دفاع راست، یحیی گل محمدی دو بازیکن جوان از استقلال تاجیکستان خریده و منتظر باز شدن پنجره جابجاییی است تا قرارداد این دو بازیکن را ثبت کند.

با این وجود به نظر می رسد، ستاره اصلی یحیی گل محمدی مانده و قرار است به زودی به این تیم اضافه گردد. اگرچه پیش از این، گفته می شد که فکر و ذکر یحیی، خریدن مهاجم مطرح خارجی برای پرسپولیس است، ولی ضعف در میانه های زمین، یحیی را به صرافت انداخته تا به فکر جذب یک هافبک خلاق هجومی باشد. اینجا درست همان موضوعی است که به تازگی شایعه اش مطرح شده است. اینکه خرید تازه پرسپولیس یک هافبک هجومی سرشناس است. گفته می گردد ستاره تازهی که یحیی گل محمدی او را برای پرسپولیس درنظر گرفته توماس ایسفیلد، هافبک سابق باشگاه آرسنال است. ایسفیلد 28 ساله که از باشگاه دورتموند راهی باشگاه آرسنال شد، فصل پیش عضو باشگاه بوخوم آلمان بوده و فعلا بدون باشگاه مانده و بازیکن آزاد است. ایسفیلد بعد از حضور در آرسنال، راهی باشگاه فولام شده و بعد از آن هم به بوخوم پیوسته است.

از آنجا که با خاتمه مهلت جابجایی در ایران، پرسپولیس فقط می تواند بازیکن آزاد بخرد، حالا شرایط برای این هافبک 28 ساله که توانایی بازی به عنوان وینگر چپ و راست را دارد مهیا شده است. طبق موردی که ترانسفرمارکت نوشته، رقم کنونی این بازیکن 400 هزاریورو تخمین زده شده است. همین سایت مرجع از باشگاه پرسپولیس به عنوان مقصد احتمالی توماس ایسفیلد نام برده، ولی درصد این انتقال را پایین توصیف نموده است.

حال فقط گذر زمان، آنهم در چند روز آینده معین می نماید که آیا هافبک سابق آرسنال قرار است به پرسپولیس بیاید یا خیر.

منبع: فرارو
انتشار: 14 آذر 1400 بروزرسانی: 14 آذر 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1054

به "تور آلمان: پرسپولیس در پی خریدن هافبک آرسنال؛ ستاره ای از آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور آلمان: پرسپولیس در پی خریدن هافبک آرسنال؛ ستاره ای از آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید