نقشه اصلی بازی فورتنایت دوباره به این بازی باز خواهد گشت

به گزارش مجله فان پی سی، چندی پیش شاهد رویداد بزرگ بیگ بنگ (Big Bang) در بازی فورتنایت (Fortnite) بودیم و در آن فصل چهارم این بازی به اتمام رسید. پس از آن نوبت به معرفی فصل پنجم این بازی بسیار محبوب رسیده که در آن اعلام شد محتوای بسیار زیادی به بازی فورتنایت اضافه شده است. از معرفی چندین حالت و چند شخصیت تازه گرفته تا قابلیت های خاصی که به گیم پلی اضافه شده همگی باعث شدند که فورتنایت از یک نواختی خارج شده و به کامل ترین حالت خود تبدیل گردد.

نقشه اصلی بازی فورتنایت دوباره به این بازی باز خواهد گشت

حال طبق آخرین چیزی که شرکت سازنده اعلام نموده، نقشه اصلی و اولیه بازی فورتنایت نیز دوباره به این بازی باز خواهد گشت. این نقشه جزو مواردی بود که باعث محبوب شدن فورتنایت شد و برای هواداران قدیمی این بازی بسیار خاص است. شرکت سازنده بازی فورتنایت یعنی اپیک (Epic) گفت که میخواهد این بازی را دوباره به ریشه های خود و نقشه اصلی بازگرداند.

شرکت اپیک در توییتر خود گفت که در فصل پنجم فورتنایت محتوای بسیار زیادی به این باز اضافه نموده است. در کنار همه محتوای نو این شرکت کوشش نموده تا یادی از گذشته کند و نقشه دوست داشتنی و قدیمی فورتنایت را دوباره به بازی اضافه کند. این در کنار بخش نوی که به بازی اضافه شده باعث شده که فصل پنجم فورتنایت در عین آشنا بودن حس تکراری بودن را به کاربر منتقل نکند.

فورتنایت در این مدت رکوردهای متعددی را پشت سر گذاشته است. در کل هواداران این بازی به شدت به آن وفادار بوده و حتی چندی پیش با اضافه شدن این نقشه قدیمی حدود 100 میلیون نفر به طور ناگهانی وارد بازی شدند تا آن را تجربه نمایند. این عدد یک رکورد بسیار خاص برای فورتنایت و عناوین سبک بتل رویال بوده و نشان می دهد که هواداران این بازی به شدت به آن وفادار هستند.

چند ماهی هست که شایعه بازگشت نقشه قدیمی این بازی منتشر شده است. در اصل انتظار می رفت که با توجه به استقبال خوبی که از نقشه قدیمی این بازی شد، شرکت سازنده دوباره آن را به بازی اضافه کند تنها نکته اینجا بود که طریقه اضافه شدن آن تعیین نبود. یعنی معلوم نیست که این شرکت به صورت یک حالت جداگانه این حالت را به بازی اضافه خواهد نمود یا اینکه این نقشه را در کنار نقشه نو به جزئ اصلی بازی اضافه می نماید.

شرکت اپیک برای سال جاری فورتنایت برنامه بسیار گسترده ای چیده است. این شرکت تصمیم گرفته که فصل پنجم بازی فورتنایت را به قدرت شروع کند و موارد مختلفی را به این بازی اضافه نموده است. سه حالت نو به بازی اضافه شده که باعث شده تجربه فورتنایت از همواره متنوع تر بشود و رویداد بیگ بنگ فورتنایت نیز با قدرت بسیار زیادی برگزار گردید.

در نتیجه شرکت اپیک می داند که برای اینکه این بازی همچنان زنده باقی بماند احتیاج دارد که از آن پشتیبانی گسترده ای بکند. به حدی که شخصیت های مختلفی به فورتنایت اضافه شده و در کنار آن جزئیات بازی از همواره بیشتر شده است. حال با بازگشت نقشه اصلی فورتنایت این بازی برای هواداران قدیمی هم جذابیت پیدا نموده که نشان می دهد اپیک فقط به فکر جذب کاربران نو نیست.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 14 آذر 1402 بروزرسانی: 14 آذر 1402 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1471

به "نقشه اصلی بازی فورتنایت دوباره به این بازی باز خواهد گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه اصلی بازی فورتنایت دوباره به این بازی باز خواهد گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید