محمدی: کیفیت زمین و شرایط همکاری با مجموعه شهر قدس مناسب نیست، از ذوب آهن در کرج میزبانی می کنیم

به گزارش مجله فان پی سی، اکبر محمدی مدیرعامل باشگاه پیکان از انتقال موقت بازی های خانگی این تیم به ورزشگاه انقلاب کرج خبر داد و بازگشت خودروسازان به شهر قدس را مشروط دانست.

محمدی: کیفیت زمین و شرایط همکاری با مجموعه شهر قدس مناسب نیست، از ذوب آهن در کرج میزبانی می کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی باشگاه پیکان، اکبر محمدی راجع به برگزاری مسابقه تیم های فوتبال پیکان و ذوب آهن در زمین استادیوم انقلاب کرج گفت: باشگاه پیکان سال ها تعامل بسیار خوبی با مجموعه شهر قدس خصوصاً شورای شهر و شهرداری داشته است و به نوعی در این منطقه ریشه دارد، به شکلی که اگر امکان حضور تماشاگران در استادیوم ها فراهم شود، دوباره می توانیم شاهد حضور فوتبالدوستان شهر قدس در بازی های پیکان باشیم و مردم این منطقه به برگزاری بازی های خانگی پیکان در شهر قدس عادت کرده اند. در گذشته تعامل و همکاری دو جانبه و همچنین شرایط زمین چمن این استادیوم بسیار مناسب بود، اما حالا موانع و مسائلی ایجاد شده است که موجب می شود در پی یافتن استادیوم دیگری باشیم.

مدیرعامل پیکان افزود: علاوه بر اُفت کیفیت زمین شهر قدس با توجه به شرایط اقتصادی، تعرفه اجاره استادیوم هم افزایش پیدا کرده در حالی که تصور می کنم شورای محترم و شهرداری شهر قدس، در حوزه مسئولیت های اجتماعی و ایجاد بسترهای مناسب فعالیت حرفه ای ورزشی می توانستند نگاه متفاوتی به این موضوع داشته باشند. به هر صورت یک استادیوم خوب و مناسب در این منطقه وجود دارد که باید مورد استفاده قرار بگیرد و طبیعتاً تعامل بهتر و امکانات مناسب تری خصوصاً از نظر کیفیت زمین و در حد بازی های لیگ برتر صورت پذیرد. در نهایت ما مجبور شدیم به دلیل شرایط نو فعلاً تصمیم دیگری بگیریم و بازی های پیکان را به استادیوم دیگری منتقل کنیم تا زمانی که موانع موجود برای همکاری دو جانبه رفع شود.

وی خاطرنشان کرد: قدردانی می کنم از همکاری سازمان محترم لیگ و هیئت فوتبال تهران که به ما در این شرایط کمک می کنند و البته از تعامل اداره کل ورزش البرز و مسئولان هیئت فوتبال این استان همچنین استادیوم انقلاب کرج که در این هفته میزبان پیکان خواهند بود. مقرر شد فعلاً بازی ما مقابل ذوب آهن در استادیوم انقلاب کرج برگزار شود تا زمانی که بتوانیم یک استادیوم مناسب برای برگزاری بازی های خانگی پیکان انتخاب کنیم. امیدواریم مسائل و موانع موجود درباره استفاده از زمین شهر قدس مرتفع شود، چرا که بازی های پیکان برای مردم فوتبالدوست این منطقه هم اتفاق خوبی بود. شرکت ایران خودرو در این سال ها ده ها دستگاه خودرو به مردم شریف شهر قدس در طول بازی های خانگی پیکان هدیه داده است و ارتباط بسیار نزدیک و خوبی بین مجموعه باشگاه و مردم این منطقه ایجاد شده بود. با این وجود در صورتی که شرایط تغییر نکند، امکان بازگشت به این استادیوم را نخواهیم داشت.

مدیرعامل باشگاه پیکان در انتها گفت: از بدو شروع مسئولیت خودم در این باشگاه با حمایت و همکاری همه جانبه مدیریت محترم گروه ایران خودرو پروژه تکمیل و تجهیز استادیوم اختصاصی در پیکانشهر را نیز در دستور کار قرار داده و اقداماتی در این بخش انجام داده ایم. امیدواریم با تکمیل این کار به زودی شرایط برای برگزاری بازی های پیکان در همین مجموعه فراهم شود که می تواند به صورت نهایی مسائل موجود در این حوزه را مرتفع سازد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1055

به "محمدی: کیفیت زمین و شرایط همکاری با مجموعه شهر قدس مناسب نیست، از ذوب آهن در کرج میزبانی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدی: کیفیت زمین و شرایط همکاری با مجموعه شهر قدس مناسب نیست، از ذوب آهن در کرج میزبانی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید