عذرخواهی بازیکن پرسپولیس بابت حرکتش در دربی

به گزارش مجله فان پی سی، فرشاد فرجی پس از خاتمه جلسه کمیته انضباطی در ارتباط با اتفاقات خاتمهی دربی 95 گفت: جلسه جامع و کاملی بود و من فکر نمی کردم جلسه جو سنگینی داشته باشد. صحبت هایی شد که به ما نشان دهند که فوتبال ایران هنوز زیبایی خودش را دارد و برخورد های ما شاید زشت باشد. از این بابت شرمسار هستم که الان در اینجا حضور دارم.

عذرخواهی بازیکن پرسپولیس بابت حرکتش در دربی

وی اضافه نمود: اگر مردم از رفتار ما آزرده خاطر شدند از آن ها عذرخواهی می کنم. از آقای بهزاد غلامپور هم در اول جلسه عذرخواهی کردم. اصلا چیز خاصی نبود. جوی که پیش آمد و هجمه هایی که شکل گرفت به نظرم تا این حد نبود. ما امروز آمدیم و آقای حسن زاده به ما راه چاره های مناسب نشان داد و اینکه چگونه رفتار های مناسبی داشته باشیم. ان شاءالله از این به بعد رفتار هایی بدین شکل از ما نخواهید دید. از رفتار های دربی هم ناراحتم و هم عذرخواهی می کنم. امیدوارم چنین صحنه هایی دیگر در فوتبال خودمان شاهد نباشیم.

بازیکن پرسپولیس در مورد اینکه توصیه اش در رابطه با کم شدن تنش های انتها فصل به هواداران تیم های حاضر در کورس قهرمانی چیست، ادامه داد: قطعاً فشار ها بر بازیکن وارد خواهد شد، ولی سعی نمایند که آرامش خود را حفظ نمایند. هواداران سعی نمایند آرامشی ایجاد نمایند که بازیکن در بازی ها بتواند توان فنی خود را نشان دهد. به نظرم کُری خوب است، اما هر چیزی یک حد و حدوی دارد و خواهش دارم که این مسائل به بی ادبی و بی احترامی کشیده نگردد. کُری جای خودش را دارد و بعضی فکر می نمایند که بازیکنان استقلال و پرسپولیس با هم دشمنی دارند. ما همه با هم رفیق هستیم و در چارچوب زمین با هم کری داریم، ولی بی احترامی نمی کنیم. امیدوارم در کری ها به هم بی احترامی نکنیم.

فرجی در مورد اینکه چرا در فوتبال ایران بازیکنان مدام با داور صحبت می نمایند، گفت: درگیری با داور نیست. شاید از بیرون اینگونه به نظر برسد که بازیکنان با داور بر سر صحنه ها درگیر می شوند، اما این گونه نیست. بی احترامی به داور نیست و همه آن به خاطر حساسیت بازی رخ می دهد. قطعا بازیکن دوست دارد که تیمش بهترین نتیجه را بگیرد و شاید حساسیت این صحنه را رقم می زند، ولی این صحبت ها با داور تا یک حد و حدودی مسئله ای ندارد. اگر این رفتار نیز بیش از اندازه گردد خوب نخواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 839

به "عذرخواهی بازیکن پرسپولیس بابت حرکتش در دربی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی بازیکن پرسپولیس بابت حرکتش در دربی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید