سید عمار الحکیم حمله به مواضع الحشد الشعبی و انفجار بغداد را محکوم کرد

به گزارش مجله فان پی سی، رهبر جریان حکمت ملی عراق حمله به پایگاه الحشد الشعبی در نینوا و انفجار خودروی بمب گذاری شده در منطقه الحبیبیه بغداد را به شدت محکوم کرد.

سید عمار الحکیم حمله به مواضع الحشد الشعبی و انفجار بغداد را محکوم کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سید عمار الحکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق حمله به مواضع الحشد الشعبی را به شدت محکوم کرد و نوشت: به همان شدتی که حمله به تاسیسات حکومتی و ایجاد وحشت برای شهروندان و ایجاد خطر برای ثبات و امنیت کشور را محکوم می کنیم، بمباران مواضع الحشد الشعبی در بعشیقه و باریما را که موجب زخمی شدن شماری از افراد شده را محکوم و تقبیح می کنیم.

وی در ادامه این پیام تاکید کرده است: از دستگاه های امنیتی می خواهیم که در خاتمه دادن به این تعرض ها که موجب افزایش التهاب و آشفتگی در صحنه سیاسی کشور می شود نقشی اثرگذار بر عهده بگیرند. همچنین از همه عقلا می خواهیم که با خویشتنداری و پیش دریافت مصاحبه برای حل چالش ها و برطرف کردن بحران ها تلاش کنند.

رهبر جریان حکمت ملی عراق همچنین در پیام دیگری با محکوم کردن انفجار امروز بغداد و تسلیت به خانواده شهدا آورده است: شهادت و زخمی شدن شماری از شهروندان بی گناه در انفجاری درمنطقه الحبیبیه بغداد موجب تاثر فراوان شد. ضمن محکومیت شدید این حمله ددمنشانه از نیروهای امنیتی کشور می خواهیم که از هرگونه تسامح خودداری کنند و هرگونه فرصت برای هسته های خفته تروریسم را از آنها بگیرند. برای شهدای این حادثه رحمت و رضوان الهی و برای خانواده هایشان صبر و برای زخمی شدگان از خداوند شفای عاجل طلب می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 765

به "سید عمار الحکیم حمله به مواضع الحشد الشعبی و انفجار بغداد را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید عمار الحکیم حمله به مواضع الحشد الشعبی و انفجار بغداد را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید