راز بازگشت سرمربی پرسپولیس به تمرینات چه بود؟

به گزارش مجله فان پی سی، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی پس از طوفانی که در نشست خبری پس از تساوی دو - دو پرسپولیس مقابل استقلال تهران در دربی 94 پایتخت داشت از پنجشنبه گذشته به تمرینات پرسپولیس بازگشت تا کار خود را در راس کادر فنی این تیم ادامه دهد.

راز بازگشت سرمربی پرسپولیس به تمرینات چه بود؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از کسب چهارمین تساوی متوالی خود در رقابت های فصل جاری لیگ برتر مقابل استقلال تهران اولتیماتوم 48 ساعته ای در مورد برکناری مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره باشگاه به مسعود سلطانی فر وزیر ورزش داد.

او در ادامه صحبت هایش استعفا از سرمربیگری پرسپولیس را رد کرد اما به طور صریح بیان کرد: آقایانی که رسول پناه را انتخاب کردند عواقب آن را هم بپذیرند! جمله ای که با فشار حداکثری طرفداران پرسپولیس مبنی بر برکناری مهدی رسول پناه در فضای مجازی روبرو شد اما سلطانی فر بدون توجه به این موضوع حاضر به برکناری رسول پناه هم نشد.

ادامه فایل ویدئویی رکیک آقای دندانپزشک!

پس از اولتیماتوم یحیی مبنی بر برکناری رسول پناه ادامه صحبت های جنجالی رئیس هیات مدیره در زمانیکه سرپرستی باشگاه را بر عهده داشت منتشر شد؛ ادامه ویدئویی که چند ماه پیش باعث استعفای او از سرپرست باشگاه شد تا این بار او را از ریاست هیات مدیره نیز برکنار کند. صحبت هایی که بار دیگر نشان داد رسول پناه دایره توهین و تهمت هایش به بازیکنان و سرمربی پرسپولیس گسترده تر از یحیی و شجاع خلیل زاده است.

اما او باز هم ماندن در راس هیات مدیره را در جنگ با سرمربی تیم به رفتن ترجیح داد تا همه منتظر تصمیم یحیی پس از سرانجام مهلت دو روزه اش باشند.

بازگشت یحیی با مصاحبه عجیب!

یحیی گل محمدی پس از کش و قوس های فراوان در تمرین پنجشنبه گذشته تیمش حاضر شد و سرخپوشان را تمرین داد تا به شایعه درباره قهر خود با این باشگاه سرانجام دهد. یحیی نه تنها به تمرین پرسپولیس آمد بلکه مصاحبه ای عجیب انجام داد. او تمام صحبت های خود را به دلیل تساوی در دربی 94 پایتخت تحت فشار زیاد دانست و بیان کرد حالا وقت اتحاد و همدلی است.

بر کسی پوشیده نیست پرسپولیس پس از چهار قهرمانی متوالی در لیگ برتر با جنگ عجیب بین سرمربی و رئیس هیات مدیره خود روبروست. دو نفری که حتی حاضر به نشست حضوری با همدیگر هم نشده اند اما یحیی به طرز عجیبی در کوتاه ترین زمان ممکن حرف از همدلی زد.

آرامش یا وعده اخراج؟

سرمربی پرسپولیس در حالی صحبت هایی را در مورد اتحاد و همدلی به زبان آورد که انتظار اخراج رسول پناه را در طی مدت دو روز داشت. اینکه یحیی با صبوری بیشتر وعده ای بابت برکناری رئیس هیات مدیره باشگاه دریافت نموده است می تواند ابهام تازه ای در سرنوشت مدیریت این باشگاه به وجود بیاورد.

پای افشاگری جدید در میان است؟

در روزهایی که نایب قهرمان لیگ قهرمانان 2020 آسیا با حاشیه های این چنینی روبرو است شایعات در مورد افشاگری های جدید از قراردادهای عجیب در سال های اخیر نیز مطرح شده است. جایی که هم اطرافیان رسول پناه و علی رغبتی عضو هیات مدیره، حرف های زیادی برای گفتن از متمم قراردادها داشته هم منتقدان هیات مدیره ابهاماتی را در ذهن دارند. جایی که بعضی قراردادها در طول یک سال گذشته ناگهان جهشی دو برابری داشته و می تواند پرسپولیس را در آینده با مشکل روبرو کند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 607

به "راز بازگشت سرمربی پرسپولیس به تمرینات چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راز بازگشت سرمربی پرسپولیس به تمرینات چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید