دعوت از فعالان صنایع خلاق فرهنگی برای استقرار در پارک ملی علوم

به گزارش مجله فان پی سی، شرکت ها و هسته های نوآور و خلاق در حوزه صنایع خلاق فرهنگی برای استقرار و جذب در پارک ملی علوم، فناوری های نرم و صنایع فرهنگی فراخوانده شدند.

دعوت از فعالان صنایع خلاق فرهنگی برای استقرار در پارک ملی علوم

به گزارش خبرنگاران، برای استقرار شرکت ها و استارتاپ های خلاق و فرهنگی در پارک ملی علوم، فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، فراخوانی از سوی این نهاد منتشر شد و شرکت ها، هسته های دانشگاهی و نوآور و دیگر فعالان و استارتاپ های خلاق فعال در حوزه صنایع خلاق و فرهنگی می توانند برای استقرار در این محیط، درخواست خود را ثبت نمایند.

فعالان حوزه صنایع خلاق و فرهنگی فعال در حوزه هایی مانند گردشگری، صنایع دستی، نقاشی، طراحی، مجسمه سازی، طراحی صنعتی، معماری، عکاسی، گرافیک، موسیقی، مد و پوشاک، رسانه، بازی های رومیزی، تبلیغات، هنرهای نمایشی، فیلم و ویدئو، اشیای هنری و عتیقه جات، انتشارات و بسته بندی، می توانند از امکانات این مرکز بهره مند شوند.

استفاده از امکانات و زیرساخت های مشترک در قالب فضای اداری، سالن های همایش، اتاق های جلسات و کتابخانه تخصصی، بخشی از مزیت های استقرار در این محیط را شامل می گردد.

برگزاری دوره های آموزشی، خدمات مشاوره ای اقتصادی، حقوقی، فنی، مدیریتی، فرهنگی، هنری، عارضه یابی و کسب وکار و ایجاد بسترهای لازم جهت ارتباط با مؤسسات و افراد سرمایه گذار در داخل و خارج کشور، از جمله دیگر خدماتی است که به شرکت ها و استارتاپ های خلاق و فرهنگی در این مرکز ارائه می گردد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، همچنین این شرکت ها و هسته های خلاق می توانند از ارتباطات ایجادشده با سازمان ها، وزارتخانه ها و نهادهای دولتی و غیردولتی مرتبط با صنایع فرهنگی، بهره مند شوند. تسهیل ارتباط با نیروی متخصص و جوان دانشگاهی و تأمین نیروی کار باتجربه در عرصه صنایع فرهنگی، دیگر امتیاز حضور در این مرکز است.

تسهیل دسترسی به بازار، امکان مشارکت در پروژه های پیشران پارک، ارتباط با شبکه ملی جهاد دانشگاهی(پارک ها، مراکز رشد و...) و سایر مزایای قانونی مرتبط با شرکت های مستقر در پارک های علم و فناوری، از جمله دیگر خدماتی است که به شرکت ها و استارتاپ های مستقر ارائه می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 342

به "دعوت از فعالان صنایع خلاق فرهنگی برای استقرار در پارک ملی علوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از فعالان صنایع خلاق فرهنگی برای استقرار در پارک ملی علوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید