تماس ویدیویی گروهی به تلگرام اضافه شد

به گزارش مجله فان پی سی، خبرنگاران- انتظار برای تماس ویدیویی گروهی در تلگرام پایان به سر آمد و در جدیدترین نسخه iOS، اندروید و دسکتاپ این اپلیکیشن پیغام رسان کابران می توانند چت صوتی گروهی را به تماسهای کنفرانس ویدیویی تبدیل نمایند.

تماس ویدیویی گروهی به تلگرام اضافه شد

به گزارش خبرنگاران، کاربران می توانند فید ویدیویی یک شخص را در صفحه خود پین نمایند تا هر فرد تازهی هم به تماس ویدیویی پیوست افراد مورد نظرشان همچنان به راحتی دیده شوند. کاربران بعلاوه می توانند فید دوربین و صفحه خود را همزمان به اشتراک بگذارند.

در به روزرسانی تازه تلگرام، تماسهای ویدیویی گروهی به 30 نفر اولی که به چت ویدیویی ملحق می شوند، محدود است اما تلگرام اعلام نموده که این تعداد به زودی افزایش پیدا خواهد نمود زیرا این پیغام رسان در حال توسعه چتهای صوتی برای پشتیبانی از رویدادهای زنده و قابلیتهای تازه دیگر است. کاربران می توانند در تماسهای ویدیویی گروهی در تلفنشان و بعلاوه تبلتها و رایانه ها شرکت نمایند. در تبلتها و رایانه ها تلگرام از صفحه نمایش بزرگتری که این دستگاهها دارند بهره برده و دید بهتری از آنچه در جریان است برای کاربران فراهم می نماید. به خصوص در تبلتها کاربران می توانند پنلی را باز نمایند تا صفحه نمایش تقسیم بندی شده و شبکه ای از شرکت نمایندگان تماس ویدیویی و لیست افرادی که در تماس حضور دارند را مشاهده نمایند.

بر اساس گزارش انگجت، حتی بدون در نظر گرفتن این که تلگرام تماس ویدیویی گروهی را بسیار دیرتر از بسیاری از رقیبانش عرضه کرد، زمان زیادی طول کشید تا این قابلیت به این پیغام رسان محبوب اضافه گردد. تلگرام در آوریل سال 2020 اعلام نموده بود تماس ویدیویی گروهی را در اواخر همان سال عرضه خواهد نمود. اما سال 2020 به خاتمه رسید بدون این که چنین اتفاقی روی دهد. سپس دقیقا یک سال پس از وعده تلگرام در این خصوص، پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام گفت: این شرکت ابزار مذکور را در ماه مه عرضه می نماید. تلگرام به این تاریخ هم نرسید اما بالاخره تماس ویدیویی گروهی را به کاربرانش عرضه کرد.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 898

به "تماس ویدیویی گروهی به تلگرام اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس ویدیویی گروهی به تلگرام اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید