بازی اونجرز بعد از دو سال آپدیت محتوایی انتها بازی را گرفت؛ سرباز زمستان به بازی آمد

به گزارش مجله فان پی سی، اگر شما از هواداران بازی انتقام جویان مارول (Marvels Avengers) باشید، می دانید که قرار بود برای این بازی یک محتوای انتهایی عرضه گردد. این محتوا در اصل قرار بود در زمان عرضه روی بازی قرار داشته باشد. با این حال شرکت سازنده تصمیم گرفت تا عرضه این محتوا را در انتهای عمر این بازی انجام دهد.

بازی اونجرز بعد از دو سال آپدیت محتوایی انتها بازی را گرفت؛ سرباز زمستان به بازی آمد

نام این مرحله Cloning Lab Omega Level Threat بوده و قرار بود در زمان عرضه روی کنسول های نسل 8 باشد. سپس شرکت سازنده یعنی کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) بیان کرد که این محتوا جزو موارد پایانی عرضه شده برای این بازی خواهد بود. به همین علت تجربه آن نیز پاداش بسیار زیادی خواهد داشت.

حال این محتوا به شکل یک به روزرسانی چندی پیش عرضه شد. کاربران در حال حاضر می توانند آن را دانلود نموده و استفاده نمایند. در این مرحله دشمن اصلی شما در بازی یعنی مونیکا راپاچینی (Monica Rappacini) موجودی به نام مودوک (Modok) را زنده نموده است. با این حال نمی تواند آن را کنترل کند. به همین علت بازیکنان باید کوشش نمایند تا این موجود را کنترل نموده و از بین ببرند. در اصل این مرحله اشاراتی به اوایل بازی دارد.

مبارزه با مادوک سخت است. به همین علت لول قهرمانان در این قسمت از بازی باید بسیار بالا باشد. به حدی که برای ورود به این قسمت بازیکنان احتیاج به لول 175 دارند. نکته جالب اینجاست که در کنار این مرحله یک کرکتر نو نیز به بازی اضافه شده است. با افزودن این کرکتر، انتقام جویان مارول به برترین حالت خود تبدیل شده است.

در کنار مرحله نو، سرباز زمستان (Winter Soldier) نیز به این بازی اضافه شده است. این کرکتر تمرکز زیادی در حمله دارد. همینطور اینکه دارای حرکات ترکیبی از کاپیتان آمریکا و بلک ویدو است. داستان سرباز زمستان نیز جذابیت خود را داشته و شما می توانید با اتمام مراحل آن پاداش زیادی کسب کنید.

بازی انتقام جویان نتوانست از پتانسیلی که داشت استفاده کند. به همین علت هواداران از آن ناامید شدند. با این حال شرکت سازنده کوشش کرد تا در طول این مدت بازی را بهتر کند. تا حد زیادی هم پیروز عمل کرد. مشکل اینجاست که یک عرضه بد مانع از پیروزیت یک عنوان می گردد. کریستال داینامیکس نیز در این مدت تغییرات زیادی داشت. این موضوع جالب است که پس از اتفاقاتی که برای این شرکت افتاد همچنان به کار خود و توسعه بازی انتقام جویان ادامه داد. حال امیدواریم که محتوای انتهایی این بازی، انتقام جویان را به نهایت پتانسیل خود برساند.

منبع: Polygon.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 13 آذر 1401 بروزرسانی: 13 آذر 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1342

به "بازی اونجرز بعد از دو سال آپدیت محتوایی انتها بازی را گرفت؛ سرباز زمستان به بازی آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی اونجرز بعد از دو سال آپدیت محتوایی انتها بازی را گرفت؛ سرباز زمستان به بازی آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید