اصرار عجیب فرهاد به خرید یک مهاجم برای استقلال

به گزارش مجله فان پی سی، فرهاد مجیدی وقتی در نیم فصل لیگ بیستم به جای محمود فکری راهنمایی استقلال را بر عهده گرفت یک خرید غیرمنتظره از اردوگاه رقیب انجام داد. آرمان رمضانی مهاجم نیمکت نشین سرخ ها که هر از گاهی در دقایق پایانی فرصت حضور در ترکیب پرسپولیس را داشت والبته یکی دو بازی هم از ابتدا به بازی گرفته شد با فسخ قراردادش به عنوان اولین خرید مجیدی معرفی گردید.

اصرار عجیب فرهاد به خرید یک مهاجم برای استقلال

انتقالی که بعضا سوژه پرسپولیسی ها هم شد و آن ها از جدایی این مهاجم به شدت استقبال کردند. با این حال رمضانی فصل قبل در چند بازی نمایش خوبی داشت و حتی دوگل زیبا هم به ثمر رساند.

اما در این فصل با حضور ژستد، یامگا و قاسمی نژاد و مطهری این بازیکن به طور کلی از برنامه های مجیدی خارج شده است. بازیکنی که گفته می شد مهاجم مورد علاقه فرهاد است و حتی پیش از حضورش در پرسپولیس مجیدی او را برای حضور در استقلال در فهرست خریدش قرار داده بود.

رمضانی که ذاتا مهاجم گلزنی نیست حالا در ترافیک خط حمله استقلال کاملا فراموش شده است و بعضا دیده می گردد حتی مهاجم جوان آبی ها یعنی آزادی هم به او ترجیح داده می گردد. اینکه چطور مجیدی ظرف کمتر از یک سال مهاجم محبوبش را فراموش نموده از آن دست سوال هایی است که فقط سرمربی آبی ها میت واند پاسخ آن را داشته باشد. آیا رمضانی را باید جزو جدا شده های استقلال در نیم فصل دانست؟

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1106

به "اصرار عجیب فرهاد به خرید یک مهاجم برای استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصرار عجیب فرهاد به خرید یک مهاجم برای استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید