ارسال تقویم ورزشی کمیته والیبال ساحلی به استان ها

به گزارش مجله فان پی سی، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون والیبال، این تقویم شامل 78 رویداد است که در دو گروه مردان و بانوان تنظیم شده است و در صورت اجازه ستاد ملی مقابله با کرونا در امسال اجرایی خواهد شد.

ارسال تقویم ورزشی کمیته والیبال ساحلی به استان ها

لیگ برتر ساحلی در گروه مردان مهمترین رویداد است که بر اساس این برنامه در 9 هفته شامل هشت هفته دور مقدماتی و یک هفته مرحله نهایی برگزار می گردد. تا کنون دو هفته اول و دوم این رقابت ها برگزار شده است و هفته های سوم و چهارم دور رفت مرحله مقدماتی هم با 36 مسابقه از 16 تا 22 اردیبهشت در شهر یزد پیگیری خواهد شد.

10 دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور از دیگر رویدادهای امسال است که قرار است از تیرماه در دو گروه مردان و بانوان و در پنج رده سنی زیر 14، 16، 18، 20 و 22 سال شروع گردد.

بعلاوه 11 دوره تور ملی والیبال ساحلی دو و سه ستاره (9 دوره مردان و دو دوره بانوان) در سال 1400 برگزار خواهد شد که این مسابقات از مردادماه شروع و تا خاتمه سال ادامه خواهد داشت. بر اساس تقویم کمیته ساحلی پنج دوره تور ملی والیبال برفی (چهار دوره برای مردان و یک دوره برای بانوان) هم امسال برگزار خواهد شد که این مسابقات در بهمن ماه و اسفندماه پیگیری خواهد شد.

بر اساس تقویم کمیته ساحلی فدراسیون والیبال، در امسال 9 مرحله اردوی آماده سازی برای تیم های ملی و رده های مختلف سنی مردان در نظر گرفته شده است.

بعلاوه کمیته والیبال ساحلی با هماهنگی کمیته داوران و دپارتمان آموزش، مربیان و استعدادیابی در امسال 27 دوره آموزشی داوری ملی و درجه یک، مربیگری درجه یک و دو برای مردان و بانوان در نظر گرفته است که این دوره ها از 18 اردیبهشت ماه در استان گلستان شروع می گردد و بر اساس تقویم ورزشی ادامه خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 885

به "ارسال تقویم ورزشی کمیته والیبال ساحلی به استان ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال تقویم ورزشی کمیته والیبال ساحلی به استان ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید