فدراسیون والیبال: تکلیف بردیا سعادت روشن شد

به گزارش مجله فان پی سی، تکلیف بردیا سعادت پشت خط زن جوان تیم ملی والیبال ایران از سوی کادر فنی تعیین شد.

فدراسیون والیبال: تکلیف بردیا سعادت روشن شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بردیا سعادت، پشت خط زن جوان تیم ملی والیبال ایران چندی پیش با پیشنهادی از سوی باشگاه ویکستورم به این تیم کره ای پیوست، اما با توجه به دعوت از این بازیکن به اردوی تیم جوانان و همچنین بزرگسالان برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان و بزرگسالان آسیا، فدراسیون ایران تایید کرد که این بازیکن در راستای حمایت از بازیکنان جوان با موافقت کادر فنی راهی کره جنوبی شود تا در تمرینات تیم باشگاهی خود حضور پیدا کند و در تاریخ های مشخص به اردوی تیم های ملی اضافه شود.

پس از کش و قوس های فراوان این اتفاق رخ نداد و در تاریخی که فدراسیون والیبال ایران مشخص کرده بود، این بازیکن به کشور بازنگشت. امروز، بهروز عطایی، سرمربی تیم جوانان و بزرگسالان جلسه ای را با محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال برگزار کرد تا در خصوص شرایط بردیا سعادت تصمیم گیری شود.

بر این اساس مقرر شد فدراسیون ایران برای کمک به والیبال ملی و جلوگیری از سرمایه سوزی و حفظ موجودیت این رشته، ایمیلی را به باشگاه ویکستورم ارسال کند تا بر اساس آن بردیا سعادت 20 شهریورماه راهی ژاپن شود.

بهروز عطایی با تایید این موضوع، گفت: با هماهنگی هایی که اجرا شده است بردیا سعادت از 20 شهریورماه به ژاپن خواهد آمد تا به نام همراه زیر نظر کادر فنی و در کنار سایر بازیکنان تمریناتش را دنبال کند و در رقابت های قهرمانی جوانان جهان در ایتالیا در ترکیب قرار بگیرد.

به این ترتیب بردیا سعادت در رقابت های قهرمانی آسیا که به میزبانی ژاپن برگزار خواهد شد در ترکیب تیم ملی حضور نخواهد داشت، اما در کنار سایر بازیکنان و زیر نظر کادر فنی تمریناتش را دنبال خواهد کرد. سپس همراه با اعضای کادر فنی به ایتالیا می رود تا در مسابقات قهرمانی جوانان زیر 21 سال جهان به میدان برود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1400 بروزرسانی: 10 شهریور 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 948

به "فدراسیون والیبال: تکلیف بردیا سعادت روشن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون والیبال: تکلیف بردیا سعادت روشن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید