سرانجام همکاری کارگزار پرسپولیس، سرخپوشان آماده برگزاری مزایده

به گزارش مجله فان پی سی، به گزارش خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس پس از عدم توافق اقتصادی تازه با کارگزار برند خود تصمیم به فسخ دوطرفه قرارداد با این شرکت گرفت تا بتواند بدون مشکل قانونی اقدام به برگزاری مزایده برای انتخاب کارگزار تازه در راستای تأمین منابع اقتصادی خود داشته باشد.

سرانجام همکاری کارگزار پرسپولیس، سرخپوشان آماده برگزاری مزایده

کارگزار برند باشگاه پرسپولیس پس از اختلافات اقتصادی برای امضای این نامه، موافقت خود با آن را اظهار داشت و نامه اقاله قرارداد را مورد تأیید خود قرار داد.

بنابراین همکاری کارگزاری دو سال گذشته پرسپولیس با سرخپوشان به طور رسمی به اتمام رسید تا این باشگاه مسئله ای برای جذب اسپانسر و تأمین منابع اقتصادی با کارگزاری نو نداشته باشد.

قرارداد کارگزاری قبلی در دوران مدیرعاملی محمدحسن انصاریفرد منعقد شد که در دوران سرپرستی مهدی رسول پناه دارای متمم اقتصادی شد اما جعفر سمیعی مدیرعامل قبلی پرسپولیس به همراه اعضای فعلی هیأت مدیره باشگاه با بندهایی از این قرارداد مخالف بودند تا دو طرف تصمیم به قطع همکاری بگیرند.

سید مجید صدری سرپرست فعلی به همراه سایر مسئولان باشگاه پرسپولیس مقدمات برگزاری مناقصه برای انتخاب کارگزار نو برند باشگاه را انجام داده اند تا ظرف یک هفته آینده آن را برگزار نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 شهریور 1400 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 968

به "سرانجام همکاری کارگزار پرسپولیس، سرخپوشان آماده برگزاری مزایده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام همکاری کارگزار پرسپولیس، سرخپوشان آماده برگزاری مزایده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید