نبی: غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی کنیم

به گزارش مجله فان پی سی، تهران (پانا) - دبیر کل فدراسیون فوتبال از رایزنی برای برگزاری ملاقات تدارکاتی برای تیم ملی در آبان ماه اطلاع داد.

نبی: غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی کنیم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی محمدنبی،دبیرکل فدراسیون درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم ملی عنوان نمود: خوشبختانه با پیش بینی های که فدراسیون انجام داد، دو اردوی تدارکاتی در ازبکستان و ترکیه برای تیم ملی فراهم شد. در اردوی تاشکند یک ملاقات محبت آمیز با تیم ملی ازبکستان نیز انجام شد که ثمرات خوبی داشت.

وی در ادامه افزود: بازیکنان در این اردوهای آمادگی زیر نظر دراگان اسکوچیچ، وحید هاشمیان و بقیه کادر فنی تمرینات خود را به خوبی برگزار کردند. همچنین با همکاری کادر پزشکی و سرپرستی تیم ملی کار گروهی بسیار منظمی در این اردوها شاهد بودیم و به دلیل نزدیکی و دوستی که بین بچه ها و کادر فنی وجود داشت، هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ روحی اردوی آماده سازی خوبی را شاهد بودیم.

دبیرکل فدراسیون درباره انجام نشدن بازی با اقتصادی خاطر نشان کرد: اگرچه بازی با اقتصادی در دستور کار قرار داشت اما به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامتی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، این ملاقات لغو شد. با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال ترکیه به عنوان میزبان این مسابقه بود، امروز رسما خاطرنشان کرد با توجه به گزارش پزشکی اعضای تیم اقتصادی و به حد نصاب نرسیدن آنان این بازی لغو شد. طبق پروتکل های فیفا ، چون اکثریت بازیکنان اقتصادی به کمتر از 13 بازیکن می رسید، به همین دلیل این بازی لغو و به تاریخ های آینده موکول می گردد.

نبی در سرانجام خاطر نشان کرد: فدراسیون فوتبال در حال رایزنی و پیگیری بازی تدارکاتی برای اردوی آبان ماه خواهد بود. فدراسیون تمام سعی خود را در این زمینه خواهد نمود تا تیم ملی آماده رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2022 گردد. همانطور که از اوایل سال جاری این برنامه ریزی ها انجام شده است .اسکوچیچ به همراه کادر زحمات زیادی در این زمینه کشیده اند. انشاءالله بتوانیم در ملاقاتهای تدارکاتی بعدی رضایت مردم عزیزمان را بدست بیارویم و در مسابقات مقدمامی جام جهانی 2022 بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 424

به "نبی: غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبی: غیر از صعود تیم ملی به جام جهانی به موضوع دیگری فکر نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید