منتقدان همراه افخمی درهفت مشخص شدند

به گزارش مجله فان پی سی، تهیه کننده سری نو برنامه هفت که با اجرای بهروز افخمی از شبکه نمایش پخش می شود، از امیر قادری و میلاد دخانچی به عنوان منتقدان این فصل از برنامه یاد کرد.

منتقدان همراه افخمی درهفت مشخص شدند

محمد تنکابنی تهیه کننده هفت با اشاره به این برنامه سینمایی که از فردا و همزمان با جشنواره فیلم فجر از آنتن شبکه نمایش پخش می شود درباره منتقدان برنامه به مهر بیان کرد: امیر قادری و میلاد دخانچی دو منتقدی هستند که در این برنامه حضور خواهند یافت.

وی در توضیحی از این ترکیب مطرح نمود: ما در برنامه های سینمایی پیش از این هم، این بحث را داشتیم که ترکیبی داشته باشیم که منتقدی از منظر سنت نقدنویسی سینمایی به نقد فیلم ها بپردازد و منتقد دیگری هم از منظر بینارشته ای و مطالعات فرهنگی آثار را تحلیل کند که با مدیریت بهروز افخمی هم به نظرم مجذوب کننده خواهد شد.

تنکابنی درباره فضای برنامه و اینکه چه رویکردی خواهند داشت توضیح داد: سعی داریم در بحث سینما و جشنواره برنامه ای محترم داشته باشیم و اصراری در اینکه برنامه جنجالی داشته باشیم نداریم.

وی درباره اینکه با توجه به سکوت خبری که در ساخت بسیاری از فیلم های امسال و وقایع اخیر رخ داده است با چالشی نسبت به حضور کارگردانان در تلویزیون روبرو هستند یا خیر؟ مطرح نمود: فکر نمی کنیم با چالش رو به رو باشیم.

تهیه کننده هفت در پاسخ به واکنش ها نسبت به کوچ برنامه هفت از شبکه سه به شبکه نمایش و اینکه ممکن است به برنامه ای خنثی بدل شود مطرح نمود: سینما شئون و وجوه مختلفی دارد که بخشی زیادی از آن در برنامه های سینمایی مغفول مانده است. سینما شامل صنعت، رسانه، هنر و تجارت است اما احساس می کنیم مهمترین شئون سینما در این سال ها مغفول مانده و بیشتر مسائل روزمره و صنفی پوشش داده شده است. تلاش ما این است که به همه این مسائل پرداخته شود.

تنکابنی در سرانجام درباره اینکه محدودیتی در دعوت از سینماگران دارند یا خیر گفت: هر کسی که ایران برایش مهم باشد با نگاه معطوف به امر ملی حرف بزند حتماً در برنامه از او دعوت خواهیم کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 15 بهمن 1401 بروزرسانی: 15 بهمن 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1375

به "منتقدان همراه افخمی درهفت مشخص شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منتقدان همراه افخمی درهفت مشخص شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید