مربی نساجی: عزمی برای ساخت زمین قائمشهر وجود ندارد، تیم ما خارج از خانه با کیفیت تر است

به گزارش مجله فان پی سی، مربی تیم فوتبال نساجی گفت: تیم ما بیرون از زمین خودمان شرایط بهتری دارد چون تیمی هستیم که زمین خوب می خواهیم تا کیفیت مان را نشان دهیم.

مربی نساجی: عزمی برای ساخت زمین قائمشهر وجود ندارد، تیم ما خارج از خانه با کیفیت تر است

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل اسماعیلی پس از شکست دو بر صفر نساجی مقابل صنعت نفت اظهار کرد: ابتدا باید به خاطر این شکست از هواداران عذرخواهی کنیم و بگوییم در شروع کار هستیم و ملزم هستیم در بازی های آینده پیروز از زمین خارج شویم و مطمئنم در آینده شرایط بهتر خواهد شد. اینجا جا دارد از تیم خودمان تشکر کنم چون به نظر من بچه های ما از لحاظ فنی خیلی خوب دارند کار می کنند. ما در سیرجان خیلی خوب بودیم و گل گهر را زمین گیر کردیم و شرایط زمین چمن اینجا خوب نیست. نمی خواهم باخت را توجیه کنم اما ببینید در بازی با پرسپولیس و گل گهر چگونه بازی کردیم.

او ادامه داد: ما در بازی با فجر بدون موقعیت، این تیم را شکست دادیم و شانسی بردیم. اگر زمین نساجی به این شکل باشد، باید منتظر روزهای سخت تری باشیم. با تمام احترامی که برای نفتی ها قائل هستم، سبک بازی شان همین بود. باتوجه به ابزاری که داریم، این زمین مال ما نیست. باید به آقای رنگرز و کننده هایمان تبریک بگویم. بازیکنان مان چرا باید در این زمین بازی کنند؟ ما در بازی های بعد هم همین فرایند را از تیم مان در این ورزشگاه خواهیم دید.

اسماعیلی با بیان این که عزمی برای بازسازی ورزشگاه شهید وطنی وجود ندارد، گفت: آقای حدادیان این همه دارد زحمت می کشد اما از او گلایه داریم که سرعت را فدای کیفیت کرد. چه کسی از بازی ما مقابل گل گهر و پرسپولیس ناراضی است؟ این بازیکنان همان بازیکنان هستند. صحنه های گلی که خوردیم به خاطر کیفیت زمین توپ زیر پای بازیکن حریف افتاد و به این شکل وارد دروازه شد. متاسفانه مسئولان ما نمی خواهند ورزشگاه شهید وطنی را بازسازی کنند و راس همه آن ها آقای رنگرز است که دلش می خواهد این تیم از قائم شهر برود.

مربی نساجی افزود: هیچ عزمی برای ساخت زمین قائمشهر وجود ندارد و در یک هفته گذشته که اینجا آمدیم تمرین نداشتیم چون زمین نداشتیم. اگر بخواهیم هر هفته این گونه ادامه دهیم شرایط خوب پیش نمی رود. البته نمی خواهیم توجیه کنیم و باز هم به خاطر این شکست عذرخواهی می کنیم.

او با بیان این که این که نبود ساکت الهامی روی نیمکت یک نقطه تاریک برای تیم است، گفت: گاهی اتفاقاتی می افتد که از دست همه خارج است. این را همینجا اعلام می کنم که آقای الهامی یکی از بهترین مربیان از نظر فنی در ایران است و متاسفانه گروهی هستند که جو سازی می کنند و از نظر فنی حریف او نمی شوند. آقای منصوریان می داند با تیم داوری چه کار کرد چون با حرف زدنش هم به داور و هم به نیمکت ما کنایه می زد اما ما اگر حرف بزنیم می گویند چرا صحبت می کنیم. به نظرم آقای اکرمی باید مدیریت می کرد چون در کارت دادن اشتباه می کرد. تیم ما بیرون از زمین خودمان با کیفیت تر است. ما تیمی هستیم که زمین خوب می خواهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 آذر 1400 بروزرسانی: 19 آذر 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1060

به "مربی نساجی: عزمی برای ساخت زمین قائمشهر وجود ندارد، تیم ما خارج از خانه با کیفیت تر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی نساجی: عزمی برای ساخت زمین قائمشهر وجود ندارد، تیم ما خارج از خانه با کیفیت تر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید