فروش گوشت قسطی در اصفهان ، فروش مرغ های قطعه بندی شده ممنوع است

به گزارش مجله فان پی سی، به گزارش خبرنگاران، فروش گوشت در اصفهان قسطی شد. بعضی فروشگاه های زنجیره ای در شهر اصفهان با نصب بنر از فروش قسطی گوشت خبر داده اند. به گفته اتحادیه گوشت قرمز اصفهان، شرایط بازار خوب است. بعضی دکان ها یا فروشگاه ها ممکن است دل شان بخواهند گوشت قسطی بفروشند.

فروش گوشت قسطی در اصفهان ، فروش مرغ های قطعه بندی شده ممنوع است

رضا انصاری به خبرنگاران می گوید: فروش گوشت قسطی ارتباطی به اتحادیه ندارد اما از نظر ما فروش گوشت قسطی منعی هم ندارد.

فروشندگان گوشت می گویند هنوز مسئولان فروش گوشت قسطی برایشان قابل باور نیست اما این واقعیت در بازار وجود دارد.

سال جاری مردم مرغ بیشتر می خرند!

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید در اصفهان از ممنوعیت فروش مرغ های قطعه بندی اطلاع داد و به خبرنگاران می گوید: در فراوری و توزیع مرغ مشکلاتی وجود دارد. سال جاری به دلیل بحث سلامت، مرغ ها را زودتر به کشتارگاه ها می برند. این در حالی است که سال گذشته مرغ ها تا زمانی که به سه کیلوگرم نمی رسیدند آنها را نمی کشتند. بنابراین فراوری گوشت مرغ کمتر از سال های گذشته شده است.

محمدعلی فروغی ادامه می دهد: مغازه دار باید شب به شب بابت خرید گوشت به دامداران پول بدهند بنابراین دلیلی ندارد که این افراد بخواهند گوشت قسطی بفروشند. ما در اصفهان فروش گوشت قسطی را ندیدیم و نشنیده ایم.

این تصویر مربوط به اصفهان و ارسالی توسط یکی از مخاطبان خبرنگاران است.

در کشور کمبود مرغ نداریم

رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت سفید در اصفهان می گوید: کشور کمبود مرغ ندارد! همه جا مرغ هست. جوجه ریزی هم به اندازه شب عید سال گذشته اجرا شده است، اما علت صف بستن برای خرید مرغ این است که سال جاری تقاضای مردم در شب عید زیاد شده است. مرغ برای مردم ارزان تر از سایر کالاهاست بنابراین تریجح می دهند مرغ بخرند و در فریزرها دپو نمایند.

او اعلام کرد: مردم هر سال یک هفته قبل از عید گوشت می خریدند اما سال جاری خریدشان را دو هفته جلوتر انداختند. اینکه به مردم چه سیگنالی دادند را نمی دانیم.

قیمت مرغ در اصفهان چند است؟

مرغ در اصفهان چقدر است؟ به گفته فروغی، قیمت مرغ در اصفهان بالا نیست. هر کیلو مرغ 21 هزار و 500 تومان است. فروش مرغ قطعه ای هم ممنوع است. در اصفهان مرغ را کامل می فروشند و قطعه بندی مرغ در حضور مشتری و مجانی انجام می گردد. اما فروش مرغ های قطعه بندی شده پیش از خرید مشتری ممنوع است.

آخرین اخبار مالی را از کانال تلگرامی خبرنگاران دنبال کنید.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 699

به "فروش گوشت قسطی در اصفهان ، فروش مرغ های قطعه بندی شده ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروش گوشت قسطی در اصفهان ، فروش مرغ های قطعه بندی شده ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید