فروشگاه باباسلمان، عرضه کننده برترین انواع کیسه زباله عمده و سایر محصولات یکبار مصرف

به گزارش مجله فان پی سی، خبرگزاری خبرنگاران- کیسه زباله عمده را می توانید از فروشگاه آنلاین باباسلمان تهیه نمایید. این فروشگاه ارائه کننده انواعی از محصولات مصرفی مهم و ضروری از قبیل کیسه زباله بوده و احتیاج شما را به برترین شکل تامین خواهد نمود. همه محصولات علاوه بر اینکه در بالاترین سطح کیفیت قرار دارند، دارای نرخ مناسب نیز بوده و لذت یک خرید مالی را به شما خواهند چشاند.

فروشگاه باباسلمان، عرضه کننده برترین انواع کیسه زباله عمده و سایر محصولات یکبار مصرف

چرا کیسه زباله دارای اهمیت زیادی است؟

در طول روز زباله های بسیاری به وجود می آیند که راهی جز دفع آنها نخواهد بود، چرا که در صورت عدم دفع زباله های مختلف از قبیل زباله های صنعتی، خانگی و عمومی، محیط زیست به شدت آلوده شده و انسان ها نیز صدمات جسمی زیادی را به خود خواهند دید. حال یکی از راه های موثر برای دفع زباله، کیسه زباله است. اهمیت بالای این محصول منجر به شکل گیری تقاضای بسیار در مورد کیسه زباله عمده شده و آن را در صدر محصولات پرفروش قرار داده است.

کیسه زباله عمده، فقط یک ابزار موثر برای دفع زباله نیست، بلکه دارای نقش و اثربخشی فراتر از همه اینهاست، با وجود کیسه زباله، علاوه بر اینکه محیط زیست پاکیزه و زیباتری خواهیم داشت، بلکه می توانیم با زندگی در این محیط تمیز، سلامتی بیشتری را به دست آوریم.

با انواع کیسه زباله آشنا شوید

کیسه زباله که به جمع آوری و دفع زباله ها پرداخته و آنها را از محیط زیست به کلی محو خواهد نمود، دارای انواع گوناگونی است که هر کدام در نوع خود، بسیار مهم به نظر رسیده و مشخصات مختص به خود را نیز دارند؛ در این بخش می خواهیم تا به آشنایی با انواع کیسه زباله بپردازیم تا اگر تصمیم به خرید کیسه زباله عمده داشتید، اطلاعات کافی را راجع به آن داشته باشید:

 1. کیسه زباله ساده:

  این محصول که از پرکاربردترین انواع کیسه به شمار می آید، فاقد بند بوده و پس از جمع آوری زباله باید با دست آن را گره زد تا زباله ها از کیسه بیرون نریخته و دوباره محیط را کثیف و آلوده ننمایند؛ در مجموع این کیسه دارای کاربرد راحتی بوده و احتیاج روزانه ما در مورد دفع زباله را به خوبی برطرف خواهد نمود.

 2. کیسه زباله بنددار:

  این محصول در مقایسه با کیسه های ساده و بدون بند، امتیازات بیشتری را به همراه دارد؛ یکی از امتیازات برجسته این کیسه این است که می توان از نهایت ظرفیت آن برای جمع کردن زباله بهره برد؛ در حالی که کیسه های ساده اینطور نبوده و برای اینکه امکان گره زدن آنها وجود داشته باشد، بخشی از کیسه باید خالی باشد تا این امر میسر شود. مزیت دیگری که این محصول دارد، این است که با به همراه داشتن بند، مانع از سر ریز شدن زباله ها شده و فرآیند حمل و نقل آنها را آسان تر می سازد.

 3. کیسه زباله معطر:

  از سری محصولات نو به شمار آمده و حاوی عطر و رایحه مناسبی است، مانند رایحه لیمو، سیب و تعدادی از میوه های خوش عطر دیگر که باعث خوشبو شدن این کیسه شده و در نتیجه از پخش بوی نامطبوع زباله، جلوگیری به عمل خواهند آورد.

 4. کیسه لندنی:

شاید نام این کیسه را کمتر شنیده باشید، اما با آن زیاد برخورد داشته اید؛ منظور از این محصول، کیسه مشکی رولی است که خیلی راحت از هم جدا شده و قابل استفاده خواهد بود؛ ضمناً این کیسه از ظرفیت و حجم بالایی برای جمع آوری زباله برخوردار بوده و قابلیت کشسانی خوبی نیز از خود نشان داده است.

انواع سفره یکبار مصرف

علاوه بر کیسه زباله، محصولات دیگری هم به صورت روزانه مصرف می گردند که آنها نیز دارای اهمیت خواهند بود؛ مانند سفره یکبار مصرف که نه تنها برای غذا خوردن مورد استفاده قرار می گیرد، بلکه برای انجام بعضی از کارهای خانگی دیگر هم مناسب خواهد بود؛ این سفره، پس از مصرف، دور انداخته شده و در مجموع منجر به رفاه و راحتی مصرف نمایندگان خواهد شد، چرا که با وجود آن نه احتیاج به پاک کردن سفره خواهد بود و نه احتیاج به شستشوی آن، در ادامه می خواهیم تا انواع سفره یکبار مصرف را معرفی نماییم تا در هنگام خرید سفره یکبار مصرف عمده، انواع این محصول را بشناسید:

 • سفره یکبار مصرف ساده و مجلسی

  سفره های ساده یکبار مصرف که دارای جنس پلاستیکی می باشند، دارای ضخامت و عرض کمتری بوده و برای مصارف روزانه انتخاب می شوند، این سفره ها در طرح های مختلف دیده شده و هر احتیاج و سلیقه ای را پوشش خواهند داد، ضمناً از مقاومت نسبی برخوردار بوده و اگر خیلی به آنها فشار وارد نشود، تغییری پیدا نخواهند کرد.

  سفره های یکبار مصرف مجلسی به علت شکل مصرفی خاصی که دارند، ضخامت و عرض بیشتری داشته و لذا مقاومت بالاتری هم از خود نشان می دهند، این سفره ها دارای طرح های لوکس و جلوه بهتری بوده و برای استفاده در پذیرایی ها و مهمانی ها، مناسب خواهند بود.

 • سفره یکبار مصرف کاغذی و پلاستیکی

سفره های یکبار مصرف کاغذی دارای سلامت و بهداشت بیشتری نسبت به سفره های پلاستیکی بوده و نسبت به آنها ارجحیت دارند؛ این سفره ها از طرح های زیبا برخوردار بوده و بیشتر برای مصارف پذیرایی انتخاب می گردند.

سفره های پلاستیکی، ضد آب بوده و اگر آبی روی سفره بریزد، به زیر سفره نفوذ پیدا ننموده و زمین را خیس نخواهد نمود؛ این سفره ها به علت قیمت کم خود، مورد توجه و درخواست زیاد واقع شده اند.

خرید سفره یکبار مصرف عمده و کیسه زباله عمده از فروشگاه باباسلمان

معرفی انواع شلنگ قلیان

قلیان که در گروه لوازم دخانیاتی جای دارد، به وسیله افراد زیادی استفاده شده و لذا برای رعایت بیشتر بهداشت، ضروری است تا شلنگ و سری قلیان، از نوع یکبار مصرف باشند، در این صورت حتی اگر افراد مختلفی هم از یک قلیان مشترک استفاده نمایند، از بیماری های مسری دور مانده و سلامت آنها به خطر نخواهد افتاد. در اینجا می خواهیم تا انواع شلنگ قلیان را مورد آنالیز قرار دهیم:

 1. شلنگ یکبار مصرف کریستالی:

  دارای دسته و پایه کریستالی بوده و سایزهای میانه تا بزرگ را شامل می شود که سایز میانه آن دارای ابعاد 11*115 سانت و سایز بزرگ هم دارای ابعاد 13*155 سانت خواهد بود. بعلاوه لبی آن هم از جنس یکبار مصرف است.

 2. شلنگ یکبار مصرف پلی اتیلن:

این محصول هم از دسته و پایه پلی اتیلن برخوردار بوده و کیفیت مطلوبی را به خود اختصاص داده است.

تهیه کیسه زباله عمده و شلنگ یکبار مصرف به صورت اینترنتی

فروشگاه باباسلمان بزرگترین فروشگاه کیسه زباله عمده، سفره یکبار مصرف و شلنگ قلیان

اگر در پی خرید کیسه زباله عمده بوده و یا خواهان محصولاتی از قبیل شلنگ قلیان یکبار مصرف عمده و سفره یکبار مصرف عمده هستید، می توانید با مراجعه به فروشگاه باباسلمان که از برترین مراکز عمده فروشی محصولات کاغذی و یکبار مصرف به شمار می آید، احتیاج خود را تامین سازید.

این فروشگاه به اعتبار و محبوبیت کافی در بین مشتریان خود دست پیدا نموده و هر مدل از هر محصولی که بخواهید را می توانید در اینجا پیدا نموده و پس از آنالیز کامل انتخاب نمایید؛ همه محصولات با تضمین کیفیت و قیمت، تقدیم شما خریداران عزیز خواهند شد؛ ضمناً اگر سفارشات بالایی را لز کیسه زباله عمده و یا محصولات دیگر ثبت کنید، ارسال برای شما رایگان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1142

به "فروشگاه باباسلمان، عرضه کننده برترین انواع کیسه زباله عمده و سایر محصولات یکبار مصرف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروشگاه باباسلمان، عرضه کننده برترین انواع کیسه زباله عمده و سایر محصولات یکبار مصرف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید