شب نشینی زمستانی با مسعود اسکویی در برنامه دست در دست

به گزارش مجله فان پی سی، تهران (پانا) - دست در دست در ششمین ویژه برنامه زمستانی خود که آدینه 10 بهمن روانه آنتن می گردد میزبان مسعود اسکویی از گزارشگران پیشکسوت رادیو است.

شب نشینی زمستانی با مسعود اسکویی در برنامه دست در دست

به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ مسعود اسکویی، یکی از صداهای جادویی عرصه گویندگی و از گزارشگران پیکسوت رادیو با بیش از نیم قرن تجربه در گزارشگری ورزشی در ششمین شب نشینی زمستانی دست در دست هم صحبت سیاوش عقدایی مجری برنامه می گردد.

این برنامه در بخش دعوت از گروه های جهادی این بار میزبان دو جهادگر به نام های نجف اوشانی ورضا امیرحسنی است. نمایندگان خیریه ای جهادی که تا کنون کار آبرسانی به روستاها و مدارس مناطق کمتر برخوردار عمدتا در جنوب استان کرمان و سیستان و بلوچستان، ساخت حمام، سرویس بهداشتی و خانه های ارزان قیمت در این مناطق، ارائه خدمات درمانی، توزیع ارزاق و ... را در کارنامه جهادی خود دارند.

دست در دست که چندیست فصل پاییزی خود را پشت سر گذاشته در ویژه برنامه فصل زمستانی خود تا کنون میزبان هنرمندانی همچون رسول نجفیان، سیاوش طهمورث، امیر کاظمی، مهشید جوادی، فریبا متخصص و .. بوده و علاوه بر پرداختن به موضوعاتی مثل زمستان و تاثیرگذاری افراد در بزنگاه های اجتماعی و تاریخی به موضوع مهم همراهی افراد جامعه در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران شیوع کرونا پرداخته و در این جهت هم صحبت افرادی می گردد که گام های موثری در کمک رساندن به همنوعان خود برداشته اند.

در این فصل از برنامه دست در دست علاوه بر ادامه یافتن کمپین قصه ها با موضوع کرونا که به دل نوشته ها و داستان های مختلف ارسالی مخاطبان برنامه حول محور کرونا اختصاص دارد، مستندسازی از این قصه ها نیز صورت می گیرد.

دیگر بخش این برنامه پخش موشن گرافی هایی با نام قاب خیال است که در سری زمستانی علاوه بر پرداختن به شخصیت های تاثیرگذار و افراد موثر در بزنگاه های تاریخی به شخصیت های فرهنگی، ادبی، سیاسی و ... و ارتباط شان با مردم جامعه در موقعیت های مختلف می پردازد.

دست در دست کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه کنندگی هادی خدّادی که پنجشنبه و آدینه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 650

به "شب نشینی زمستانی با مسعود اسکویی در برنامه دست در دست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب نشینی زمستانی با مسعود اسکویی در برنامه دست در دست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید