توجیه جدید آمریکا برای ناکامی در جنگ رسانه ای علیه ایران

به گزارش مجله فان پی سی، فارس نوشت:مقام های دولت آمریکا بعد از دلیل تراشی های مختلف درباره دلایل ناکامی رسانه هایی مانند صدای آمریکا در پیشبرد جنگ رسانه ای علیه ایران به دنبال آفرینش توجیه های جدید و زمینه سازی برای تقویت فضاسازی های روانی-رسانه ای در این خصوص هستند.

توجیه جدید آمریکا برای ناکامی در جنگ رسانه ای علیه ایران

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

دولت آمریکا به ریاست دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا انتقادهای زیادی از این رسانه ها به عمل آورده و کوشش های متعددی از کسر بودجه گرفته تا تغییر مدیریت آن را در دستور کار قرار داده است.

امروز سه شنبه روزنامه واشنگتن تایمز به نقل از مقام های دولت آمریکا و همچنین اسناد سازمان رسانه های جهانی آمریکا که یک نهاد دولت فدرال برای نظارت بر رسانه هایی از جمله صدای آمریکا، رادیو آزاد آسیا و صدای فردا است گزارش داده صدور مجوزهای امنیتی برای اتباع کشورهایی مانند چین و ایران جهت کار در شبکه های پخش مستقر در آمریکا امنیت ملی این شکور را به خطر انداخته است.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 320

به "توجیه جدید آمریکا برای ناکامی در جنگ رسانه ای علیه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توجیه جدید آمریکا برای ناکامی در جنگ رسانه ای علیه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید