ایجاد سیستم بارگیری چمدان در فرودگاه شیردی (Shirdi)؛ هند

به گزارش مجله فان پی سی، شرکت هواپیمایی مهاراشترا، قرار است برای توسعه پروازهای خود تا سه ماه آینده، در فرودگاه سیستم بارگیری چمدان و بار مسافران را راه اندازی کند.

ایجاد سیستم بارگیری چمدان در فرودگاه شیردی (Shirdi)؛ هند

اپراتور شرکت توسعه هواپیمایی مهاراشترا (MADC)، بیان نمود که این شرکت یک سیستم بارگیری چمدان را راه اندازی خواهد کرد که لوازم جانبی آن در ماه های آینده، وارد می شود.

MADC به منظور انجام این کار، دعوتنامه هایی را برای انجام این پیشنهاد ارائه داده است. همچنین نشستی پیش از آن در 27 نوامبر ترتیب داده است.

منابع اعلام کرده اند که این فرودگاه آماده است تا به مسافرانی که چمدان یا اسباب و وسایل سفر دارند، رسیدگی کرده و خدمات ارائه دهد؛ چرا که این شرکت هواپیمایی از ماه ژانویه این سیستم را به پرواز اضافه خواهد کرد.

MADC برای ارائه، تامین، نصب، آزمایش و راه اندازی یک سیستم بارگیری غرفه و لوازم جانبی مرتبط با آن برای فرودگاه شیردی، در روز سه شنبه یک پیشنهاد یا مناقصه الکترونیکی ارائه داده است.

اپراتور فرودگاه گفت جلسه ای که پیش از مناقصه برگزار می شود، برای حضور و شرکت تمامی داوطلبن احتمالی در بمبئی و مطرح کردن بحث ها و اظهار عقیده ها در مورد پروژه مورد نظر، برنامه ریزی شده است.

سورس کاکانی (Suresh Kakani)، معاون رئیس و مدیر عامل شرکت MADC گفت:

سیستم حمل و نقل بار، در سه ماه آینده در این مکان قرار خواهد گرفت. در حال حاضر مسافران تنها کیف دستی را به همراه دارند. با این حال با توجه به توسعه و توسعه پرواز تا ماه ژانویه، محموله مسافران در جای خود قرار خواهد گرفت.

همچنین کاکانی بیان نمود که فرایند مناقصه تا تمام شدن سال، به خاتمه می رسد.

در حال حاضر در فرودگاه تنها دو عملیات پرواز وجود دارد؛ این در حالی است که انتظار می رود تا خاتمه ژانویه سال جاری میلادی، به پنج عملیات افزایش یابد.

فرودگاه نیز برای عملیات پرواز بین المللی آماده است. مقامات بیان کرده اند که کارهای زیربنایی در مدت زمان سه ماهه نخست سال 2018 میلادی، به خاتمه خواهد رسید.

Alliance Air یک شرکت تابعه Air India در حال حاضر پروازهای روزانه از شیردی به بمبئی و حیدرآباد را برعهده دارد. این در حالی است که عملیات در دهلی نو هنوز آغاز نشده است. به طور مشابه، انتظار می رود که TruJet و زوم ایر (Zoom Air)، عملیات خود را آغاز کنند.

مقامات اداری فرودگاه هند (AAI)، اعلام کرده اند که در حال حاضر تلاش هایی برای تجهیز فرودگاه با امکانات فرود در شب برای چهار ماه آینده، در حال انجام است.

فرودگاه شیردی در ماه اکتبر از طریق رئیس جمهور رهنات کویند (Ramnath Kovind)، افتتاح شد.

منبع: کجارو / hindustantimes.com
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1149

به "ایجاد سیستم بارگیری چمدان در فرودگاه شیردی (Shirdi)؛ هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد سیستم بارگیری چمدان در فرودگاه شیردی (Shirdi)؛ هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید