اوباما از جو بایدن در انتخابات 2020 حمایت کرد

به گزارش مجله فان پی سی، رئیس جمهور سابق آمریکا در پیامی حمایت خود از جو بایدن نامزد بالقوه حزب دموکرات برای انتخابات 2020 ریاست جمهوری این کشور را خاطرنشان کرد.

اوباما از جو بایدن در انتخابات 2020 حمایت کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا در پیامی حمایت خود از جو بایدن نامزد بالقوه حزب دموکرات برای انتخابات 2020 ریاست جمهوری این کشور را گفت.

باراک اوباما سه شنبه شب به وقت تهران با انتشار فیلمی در این زمینه گفت: به حمایت از دوستم افتخار می کنم.

وی با ابراز امیدواری از انتخاب جو بایدن در رقابت های ریاست جمهوری ایالات متحده، از حمایت خود وهم حزبی هایش از بایدن اطلاع داد و اضافه نمود که وی در این راستا تنها نیست.

اوباما در ادامه گفت که حمایت از جو بایدن یکی از بهترین تصمیماتی بوده که در طول زندگی گرفته و بایدن همه ویژگی های یک رئیس جمهور را دارد.

باراک اوباما با ذکر پاره ای از اقدامات جو بایدن هنگامی که معاون رئیس جمهور این کشور بود از کارشناسان، دانشمندان و پرسنل نظامی آمریکا خواست که از بایدن حمایت نمایند.

برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت نیز شب گذشته حمایت خود از جو بایدن را گفت. سندرز و بایدن تا چند روز پیش رقابت تنگاتنگی را برای تبدیل شدن به نامزد نهایی دموکرات ها برای رقابت با دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی آمریکا داشتند که خاتمه سندرز از ادامه رقابت با بایدن صرف نظر کرد تا وی به عنوان نامزد نهایی دموکرات ها معرفی گردد.

یک شبکه خبری آمریکایی غروب یکشنبه به وقت تهران با استناد به نتایج همه پرسی جدید از پبش افتادن جو بایدن بر دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی این کشور اطلاع داد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 19 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 133

به "اوباما از جو بایدن در انتخابات 2020 حمایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوباما از جو بایدن در انتخابات 2020 حمایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید