افزایش تعداد مسافران مترو تهران در اولین روز فاصله گذاری هوشمند ، استفاده از ماسک در مترو اجباری می شود

به گزارش مجله فان پی سی، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه آمار مسافران مترو امروز شنبه 23 فروردین ماه نسبت به روز گذشته افزایش یافته است، گفت: در صورتی که حجم مسافران زیاد باشد استفاده از ماسک در مترو اجباری می شود.

افزایش تعداد مسافران مترو تهران در اولین روز فاصله گذاری هوشمند ، استفاده از ماسک در مترو اجباری می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران درباره میزان تردد در مترو تهران گفت: حجم مسافر نسبت به روز گذشته افزایش یافته ولی آمار دقیق تا پایان امروز تعیین می شود.

وی با اشاره به اینکه میزان مسافران در ایستگاه های تقاطعی مانند همیشه زیادتر است، گفت: بر اساس مشاهدات عینی، مترو نسبت به روز پیش کمی شلوغ تر شده و ما برنامه ریزی های لازم را برای رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام داده ایم از جمله اینکه نشانه گذاری جهت رعایت فاصله در محل گیت ها، باجه های فروش بلیت و حتی صندلی قطارها انجام گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط تردد و میزان مسافران در مترو عادی است، گفت: همه چیز تحت کنترل بوده و مردم باید در صورتی که علائم ابتلا به کرونا دارند در مترو حضور پیدا نکنند. ما برنامه هایی داریم که استفاده از ماسک در مترو اجباری شود و از وزارت بهداشت نیز درخواست کرده ایم این موضوع را اعلام کند.

نوبخت بیان داشت: شرکت بهره برداری مترو تمام امکانات لازم جهت ضد عفونی مترو جهت نشانه گذاری انجام داده و شهروندان باید همکاری های لازم را داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 122

به "افزایش تعداد مسافران مترو تهران در اولین روز فاصله گذاری هوشمند ، استفاده از ماسک در مترو اجباری می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تعداد مسافران مترو تهران در اولین روز فاصله گذاری هوشمند ، استفاده از ماسک در مترو اجباری می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید