نکات طلایی در انتخاب طراح دکوراسیون داخلی در تهران

به گزارش مجله فان پی سی، کافی ست معماری بیرونی خانه یا شرکت شما تمام شده باشد و از این که باید چه کسی یا شرکتی را به عنوان طراح دکوراسیون داخلی در تهران به این بزرگی انتخاب کنید کمی گیج شده باشید. احتمالاً سعی می کنید از گوگل مهربان یاری بگیرید و سرچ می کنید: شرکت معماری داخلی در تهران. آن وقت است که گوگل میلیون ها پیشنهاد و شرکت مختلف را در کمتر از چند ثانیه برای تان رو می نماید. و شما؟ فقط گیج تر می شوید. به راستی کدام یک از شرکت ها یا طراح ها را باید انتخاب کنید؟!

نکات طلایی در انتخاب طراح دکوراسیون داخلی در تهران

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

توصیه ما این است که اگر به دنبال طراح دکوراسیون داخلی در تهران می شد ابتدا چند نفس عمیق بکشید. سپس این مقاله را بخوانید و بعد با آرامش تصمیم بگیرید! در این نوشتار در کنار یک دیگر ابتدا آنالیز می کنیم طراح دکوراسیون داخلی در تهران یا هرکجای جهان که باشید چه کسی ست و چه وظایفی دارد؟ پس از آن هم به سراغ امتیازات و فزونی های یک شرکت دکوراسیون داخلی در تهران می رویم. از آن جایی که آگاهی پیش از انتخاب همواره بهترین راه است با ما همراه باشید. حرف های خوبی داریم.

طراح داخلی کیست؟

فرض کنید میان یک اتاق کاملاً خالی ایستاده اید، جز دیوار های سفید و سقف و در و پنجره ها چیزی در اتاق وجود ندارد. چشم های خود را می بندید و باز می کنید. کف اتاق پارکت شده است، چراغ های مختلف آمده اند و نور به اتاق آورده اند، میز ها با ابعاد و رنگ های معین شده در جایشان قرار گرفته اند، حتی گلدان ها و مجسمه ها و قاب های دیوار سر جایشان هستند. تمام این معجزات به دست یک نفر انجام شده است: طراح داخلی.

طراح داخلی کارشناس کیفیت همه چیز هایی ست که درون یک خانه، محیط اداری یا غیره وجود دارد. اوست که تصمیم می گیرد با توجه به احتیاج های شما از چه مواد و وسایلی و با چه کیفیتی در دکوراسیون داخلی محل زندگی شما استفاده گردد. کسی که ظاهر محل زندگی شما را زیبا و شیک و پر از آرامش می نماید.

وظایف طراح داخلی چیست؟

فرض کنید با یک شرکت معماری در تهران تماس گرفته اید و از آن ها درخواست نموده اید طراح داخلی خود را برای همکار نزد شما بفرستند. مهم ترین وظایفی که باید از آن کارشناس انتظار داشته باشید برای شما خانه یا محل کار عزیزتان انجام دهد موارد زیر هستند:

  • آنالیز کامل فضایی که شما در اختیار دارید و شنیدن احتیاج های شما در طراحی داخلی
  • ارائه ی مشاوره برای انتخاب بهترین طرح برای فضای در دست
  • ارائه ایده هایی نو و قابل اجرا برای افزودن به زیبایی و کارایی محیط داخلی ساختمان شما
  • آنالیز نقشه ها و اسناد و معینات فنی ساختمان شما
  • سازماندهی فضا و تقسیم درست آن به منظور برطرف همه احتیاج های شما
  • انتخاب و معین وسایل و مواد مورد احتیاج شما برای طراحی و دیزاین محیط داخلی
  • نظارت بر اجرای درست تمام طرح ها
  • طراحی و مدیریت اجرای مبلمان و اجزای سفارشی در محیط داخلی
  • طراحی سیستم روشنایی در محیط داخلی ساختمان

ویژگی های شرکت دکوراسیون داخلی در تهران

حالا که با وظایف کلی یک معمار داخلی در تهران آشنا شدیم بهتر است به سراغ فزونی های یک شرکت دکوراسیون داخلی در تهران نسبت به دیگر رقبایش بپردازیم تا بتوانیم بهترین گزینه را انتخاب کنیم. یک طراح داخلی خوب (چه در قالب کارشناس یک شرکت طراحی داخلی و چه در قالب یک طراح مستقل) ویژگی ها و فزونی های زیر را دارد:

نظم و وقت شناسی

همه ما خوب می دانیم در کارهای تیمی یک بی نظمی کوچک می تواند فاجعه ای عظیم را به وجود بیاورد.از آن جایی که طراح داخلی جزیی از تیم اجرا کننده ی دکوراسیون داخلی است پس یکی از مهم ترین ویژگی های یک طراح داخلی در تهران یا هرکجای دیگر جهان این است که او منظم است. یک ددلاین (برنامه ی زمانی معین) برای هر کار و وظیفه اش دارد و آن را در همان دیدار اول با شما در میان می گذارد. و مهم تر از آن به آن ها مقید است. وقتی که طراح داخلی برای ریز ترین کارها برنامه زمانی داشته باشد شما نیز به عنوان کارفرمای کار خیالی آسوده دارید.

آگاهی

یک ضرب المثل ناشناخته وجود دارد که می گوید: طراح داخلی باید مثل دایره المعارف متحرک باشد او باید با متریال متفاوت آشنا باشد و تفاوت آن ها را در کاربرد های مختلف بداند. جدید ترین سبک ها و ترند های طراحی داخلی در تهران و جهان را بشناسد، اصولی مثل نور پردازی کارآمد و زیبا را از بر باشد و مهم تر از همه او باید بتواند از همه این آگاهی ها به نفع شما استفاده کند. یعنی خوب ببیند که احتیاج های شما در طراحی داخلی چیست و حالا بهترین وسایل و متریال برای پاسخ به احتیاج های شما کدامند.

خلاقیت

یک طراح داخلی یک هنرمند است، کسی که توانایی دیدن فراتر از چیزی که هست را دارد. از این رو او باید فرد خلاقی باشد و بتواند خلاقیت ش را در ارائه طرح های متفاوت به شما نشان دهد و همواره ایده های ناب داشته باشد. البته یکی دیگر از ویژگی های دیگر طراح داخلی این است که این ایده ها را با شما به عنوان کارفرما، به طور کامل و صحیح در میان بگذارد و روی ایده هایش انعطاف داشته باشد.

دید کلی

یکی از مهم ترین ویژگی های یک طراح این است که بواند دید کلی ای نسبت به پروژه ها داشته باشد. یعنی برای مثال ایده ها و طرح هایش در آشپزخانه با فضای پذیرایی هماهنگ باشند و تم و کلیت خوبی را به خانه یا شرکت محل کار شما بدهد.

چه طور یک طراح کار درست را انتخاب کنم؟

بهترین راه برای پیدا کردن طراح دکوراسیون داخلی در تهران این است که سابقه کار آن ها را به خوبی و با دقت آنالیز کنید. این مساله را چک کنید که در موقعیت هایی مشابه شما شرکت برای دیگر کارفرمایان چه طرحی را اجرا نموده و در این اجرا چه کیفیتی داشته.

پس یکی از ویژگی های مهم شرکت دکوراسیون داخلی در تهران این است که رزومه کار های خود را در اختیار شما بگذارد. چه به صورت عکس و فیلم در سایت شرکت و چه به صورت بازدید حضوری از پروژه های اجرا شده یا در حال انجام. برای مثال شما در وب سایت شرکت معماری اتاق آبی می توانید تصاویر تمامی پروژه های کاری آن ها را با کیفیت بسیار عالی آنالیز کنید و یا در گالری ویدیو وب سایت پروژه های منتخب را تماشا کنید.

یک پیشنهاد: Blueroomco

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی اتاق آبی یکی از بهترین شرکت معماری در تهران است. گروهی که با کوشش بسیار و خلاقیتی نو به بازار آمده و پس از گذر چندین سال با کوله باری از تجربه آماده ی ارائه خدمات در زمینه معماری و طراحی داخلی است. این گروه محیط های حقیقی را با نما و دکوراسیون طرح می زنند و به خانه شما گرما و روشنایی می بخشند.

گروه اتاق آبی با داشتن متخصصانی در رشته ها و فیلد های مختلف به طراحی داخلی، طراحی معماری، طراحی دکوراسیون، طراحی المان ها و مبلمان می پردازند. می توانید به وسیله این صفحه با نمونه کارهای طراحی داخلی اتاق آبی آشنا شوید.

سرانجام سخن

حالا دیگر می توانید نگرانی را کنار بگذارید و با اطمینان بیشتری شرکت طراح دکوراسیون داخلی خانه خود را انتخاب کنید. می دانید به طراحی با ذوق هنری، متعهد و کاربلد احتیاج دارید و شرکت اتاق آبی آماده ارائه این نور و زیبایی به طراحی داخلی خانه ی شماست. با یک تماس آغاز کنید. (تلفن تماس: 22411786)

منبع: اتاق
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 283

به "نکات طلایی در انتخاب طراح دکوراسیون داخلی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکات طلایی در انتخاب طراح دکوراسیون داخلی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید