شیک ترین دکوراسیون منزل همراه با چیدمانی مجلل و شکیل

به گزارش مجله فان پی سی، همواره داشتن شیک ترین دکوراسیون منزل به معنای خرج و هزینه زیاد برای تهیه لوازم لوکس و مجلل نخواهد بود. بعلاوه بسیاری از افراد گمان می نمایند که با داشتن لوازم زیاد در خانه دکوراسیونی شیک در منزل خواهند داشت که اصلا درست نیست. بهتر است بجای هزینه کردن اضافی و خرید مبلمان و وسابل دکوری زیاد، پول خود را خرج وسایل کمتر با کیفیت بیشتر کنید تا نتیجه ای بهتر هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ هزینه ای بگیرید. گاهی اوقات حتی با خرید یک تابلو هنری زیبا می توانید به آسانی دکوراسیونی شیک در منزل داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات در داشتن دکوراسیونی شیک، نوع چیدمان مبلمان و فرش زیر آنها در خانه است. به طور معمول سه راه برای چیدمان مبلمان و فرش های خانه وجود دارد:

شیک ترین دکوراسیون منزل همراه با چیدمانی مجلل و شکیل

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

اولین چیدمان قرار دریافت تمامی قطعات مبلمان در بالای فرش است. این کار حس لوکس بودن دکوراسیون خانه را بوجود می آورد که یک نکته مهم برای دکوراسیون های شیک به حساب می آیند. هر چه فرش عظیم تر باشد در زیر مبلمان خانه زیباتر جلوه خواهد نمود. بهتر است فضایی به اندازه 30 تا 50 سانتی متر در اطراف فرش خالی بگذارید تا نمای جذاب تری بوجود آورده باشید. دومین چیدمان برای خانه هایی با نشیمن و پذیرایی کوچک بسیار مناسب است. در این چیدمان تمام جایگاه ها و مبل ها خارج از فرش قرار می گیرند و هیچ نوع تماسی با کناره های فرش نخواهند داشت، چنین کاری از لحاظ هزینه ای هم بصرفه تر تمام می گردد. چیدمان سوم هم بنوعی است که فقط پایه های جلوی جایگاه ها بروی فرش قرار می گیرند تا بین اجزای خانه نوعی ارتباط وجود داشته باشد. این کار به مقدار زیادی با دلبازتر شدن فضا یاری می نماید و کاراکتر بخصوصی به فضا می دهد.

در یک دکوراسیون کامل، همواره یک شئ بخصوص را بعنوان نقطه کانونی خانه قرار می دهند. وسیله ای که در مرکز بینایی و توجه افراد قرار می گیرد و نظرها را تماما بخود جلب خواهد نمود. در ادامه نمونه هایی از شیک ترین دکوراسیون منازل را مشاهده می کنید.

منبع: اتاق
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 413

به "شیک ترین دکوراسیون منزل همراه با چیدمانی مجلل و شکیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیک ترین دکوراسیون منزل همراه با چیدمانی مجلل و شکیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید