جدیدترین مدل های میز کنفرانس

به گزارش مجله فان پی سی، یک دفتر کار و یا یک شرکت از بخش های گوناگونی تشکیل شده است، از جمله اتاق مدیریت، اتاق کارمندان، اتاق کنفرانس یا اتاق مذاکره، اتاق منشی، اتاق انتظار، محل مخصوص غذاخوری و استراحت و… .

جدیدترین مدل های میز کنفرانس

از بین تمامی بخش های نامبرده اتاق کنفرانس در شرکت ها به اتاق مصاحبه و اتاق مذاکرات نیز شناخته شده و طراحی دکوراسیون و چیدمان میز و مبلمان اداری در داخل آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

به نقل از نوژن، یکی از مهم ترین المان ها در اتاق کنفرانس، میز کنفرانس است. میز کنفرانس یکی از انواع میز اداری بوده و به طور کلی جزئی از مبلمان و تجهیزات اداری بشمار می رود و وجود این میز برای برگزاری دیدار ها و مذاکرات روزانه بسیار لازم است.

در جهانی امروزی نمونه های مختلفی از میز کنفرانس در بازار وجود داشته که هر کدام از نظر جنس، کیفیت متریال و نوع طرح با یکدیگر متفاوت بوده و کارفرمایان باید در هنگام انتخاب و خرید هر یک از آن ها به کیفیت و مرغوبیت میز کنفرانس توجه نمایند. برخورداری از یک میز کنفرانس ساده و شیک، موردپسند بسیاری از شرکت ها و سازمان های کوچک و بزرگ است و بهره مندی این شرکت ها از فضای بسیار راحت و شیکف همراه با تجهیزاتی مناسب برای برگزاری جلسات و مذاکرات، سبب پیشرفت مشاغل و کارمندان در آن سازمان خواهد شد.

میزهای کنفرانس از لحاظ شکل، ابعاد، سبک و نوع متریال به کار رفته در آن ها دارای انواع گوناگونی هستند که کارفرمایان با توجه به دکوراسیون شرکت خود و بعلاوه متراژ اتاق کنفرانس آن ها را انتخاب نموده و خریداری می نمایند.

در ادامه این مطلب با آنالیز انواع میز کنفرانس همراه ما باشید.

انواع میز کنفرانس

میز کنفرانس در انواع و طرح های گوناگونی طراحی می گردد، از جمله این طرح ها می توان به میز کنفرانس مربعی، میز کنفرانس مستطیلی، میز کنفرانس دایره ای، میز کنفرانس یو شکل و غیره اشاره نمود.

بعلاوه میز کنفرانس از متریال هایی چون شیشه، چوب، ام دی اف و میز کنفرانس دارای پایه های فلزی نیز ساخته می شوند که هر کدام از این میزها دارای مزایا و معایب خاصی بوده و هواداران مختص به خود را دارد.

امروزه طراحی و اجرای میز کنفرانس از سبک های قدیم و یکنواخت گذشته خارج شده است. به عنوان مثال می توان گفت بعضی از میز های کنفرانس چوبی، از تکه های چوب ارگانیک بزرگ تشکیل شده اند که فضای میانی تکه ها به وسیله رزین پوشش داده شده و دارای ظاهری بسیار شیک و مدرن است.

با توجه به این نکات، طراحی میزهای کنفرانس نیاز به دانش و مهارت کافی در ساخت و بعلاوه نیاز به خلاقیت بالا داشته تا محصولی بسیار باکیفیت و مدرن طراحی شده و ساخته گردد. بعلاوه میز کنفرانس که جزئی از میز اداری است، از طرح های تلفیقی متریال ها با یکدیگر مانند شیشه و فلز، رزین و چوب، پلی کربنات، فایبرگلاس، پلاستیک و غیره ساخته می گردد که هر کدام مخصوص به دکوراسیون داخلی متفاوتی می باشند.

به طور کلی طراحی میز کنفرانس با توجه به رنگ و ظاهر دکوراسیون اداری ادارات و اتاق های کنفرانس، دیوارها، متراژ اتاق کنفرانس و بعلاوه سلیقه کارفرما انجام شده و دارای انواع بسیار گوناگونی می باشند.

انواع مدل های تازه میز کنفرانس

از تازهترین مدل ها میز کنفرانس می توان موارد زیر اشاره نمود:

  • میز کنفرانس چوبی

یکی از تازهترین و محبوب ترین مدل های میز کنفرانس، میزهای چوبی است. این نوع از میز کنفرانس نشان دهنده قدرت سازمان بوده و از متریال هایی چون شیشه و فلز در ساخت آن ها به کار رفته و بعلاوه از روکش های بسیار مجذوب نماینده جهت زیباتر شدن و شیک تر شدن آن ها استفاده می گردد.

  • میز کنفرانس ام دی اف

میز کنفرانس ام دی اف جز مدل های بسیار باکیفیت و مجذوب نماینده بوده و انواع آن را از لحاظ نوع روکش و تنوع در طرح را می توان به عنوان تازهترین مدل های میز کنفرانس در نظر گرفت. در فراوری میزهای ام دی اف برای مجذوب نماینده تر شدن این میزها از روکش های متنوعی مانند هایگلاس، ملامینه، پلی استر، روکش های طبیعی و غیره استفاده شده و بسیار پرفروش می باشند.

  • میز کنفرانس شیشه ای

یکی از تازهترین و مدرن ترین مدل های میز اداری، میز کنفرانس شیشه ای است. در ساخت این میزها از شیشه های خاصی باستفاده می گردد و به علت بازتاب نور از سطح شیشه و بعلاوه شفافیت و زیبایی خاصی که به اتاق های کنفرانس می بخشد، یکی از بهترین گزینه ها جهت انتخاب میز کنفرانس برای اتاق های مذاکرات است.

میز کنفرانس شیشه ای دارای انواع مختلف شیشه مات و براق بوده و با استفاده از مواد مختلفی همانند استفاده از پایه های فلزی طراحی و ساخته می شوند.

  • میز کنفرانس پایه فلزی

میز کنفرانس پایه استیل و یا پایه فلزی جزء انواع میزهای اداری است و امروزه مورد توجه بسیاری از کارفرمایان قرار گرفته است. به کار بردن پایه های فلزی در میزهایی که از متریال هایی چون چوب و شیشه ساخته شده اند سبب مجذوب نمایندهیت و زیبایی آن ها و درنتیجه سبب زیبایی دکوراسیون داخلی اتاق کنفرانس می گردد.

  • میز کنفرانس مربعی

میزهای کنفرانس مربعی به طور معمول در اتاق های کنفرانس با متراژ کم استفاده شده که به نیروی کاری نسبتاً کمتری جهت تصمیم گیری های بسیار مهم در این فضا ها نیاز است. میزهای کنفرانس مربعی شکل نیز جزء تازهترین میز کنفرانس هستند و افرادی که دورتادور میزها می نشینند، با یکدیگر آشنایی بیشتری داشته و حالت صمیمی تری با یکدیگر خواهند داشت. از این رو این میزها بسیار در سازمان ها و شرکت های کوچک دارای کاربرد بوده و از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

  • میز کنفرانس مستطیلی

یکی از مدل های متداول میز کنفرانس که از گذشته تا به امروز در اتاق های کنفرانس استفاده شده و به هیچ عنوان قدیمی نمی شوند، میز اداری مستطیل شکل است. وجود این میز ها سبب حالتی رسمی در فضای اتاق کنفرانس شده و فرصت مشارکت بیشتری را برای افرادی که گردهم آمده اند فراهم می نماید. میز کنفرانس مستطیلی در انواع طرح ها و رنگ ها در بازار موجود بوده و از متریال های بسیار متنوعی ساخته شده و مورد پسند بسیاری از کارفرمایان است.

  • میز کنفرانس دایره ای

همان طور که در این مقاله به آن اشاره شد، میز کنفرانس مستطیلی از گذشته تا به امروز مورد توجه کارفرمایان بوده و بسیار مدرن و تازه در طرح های متنوع است. اما بعضی از اتاق های کنفرانس در سازمان ها و شرکت های بسیار بزرگ وجود دارند که به جای استفاده از میز اداری مستطیلی، از میز اداری دایره ای شکل برای اتاق مذاکرات خود استفاده می نمایند. این میزها دارای هیچگونه زاویه ای نبوده و در دکوراسیون های بسیار مدرن به کار می روند.

  • میز کنفرانس یو شکل

یکی از تازهترین و بروزترین مدل های میز کنفرانس در ادارات، میز اداری یو شکل است. این مدل از میز کنفرانس جزء کاربردی ترین و کاملترین انواع میز اداری به شمار رفته و در این مدل، کارفرما و یا رییس جلسه در قسمت بالای میز نشسته و سایر اعضا و کارکنان به دور میز می نشینند. قسمت وسط این میزها باز بوده و فرد کنفرانس دهنده برای نفوذ بیشتر کلمات و بعلاوه جلب توجه اعضا می تواند در قسمت باز این میزها قدم زده و سخنرانی نماید که این ویژگی میز کنفرانس یو شکل توجه بسیاری از صاحبان شرکت های مهم و بزرگ را به خود جلب نموده و بسیار محبوب می باشد.

قیمت تازهترین میزهای کنفرانس

قیمت میزهای کنفرانس با توجه به متریال به کار رفته در ساخت آن ها فرق دارد. اینکه میز کنفرانس از چه ام دی اف یا چوب و یا شیشه ای در ساخت آن به کار رفته است، در معین قیمت میز اداری تاثیرگذار بوده و از عوامل معین نماینده می باشد. بعلاوه ابعاد میز کنفرانس بر اساس چهار نفره، شش نفره، بیست نفره و… بودن آن و نوع طراحی و شکل آن ها نیز در هزینه میز کنفرانس دخیل بوده و نمی توان قیمت دقیقی را برای میزهای کنفرانس از سوی فراورینمایندگان و ارائه دهندگان گوناگون معین و تعیین نمود.

در سرانجام

مبلمان اداری نوژن یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های فراورینماینده و ارائه دهنده انواع میز و مبلمان اداری است.

شما عزیزان می توانید انواع میز کنفرانس نوژن را با مراجعه به وب سایت رسمی این مجموعه مشاهده و به صورت آنلاین خرید نمایید. میز های اداری نوژن از طراحی منحصربه فرد و مدرنی بهره مند می باشند که به وسیله طراحانی بسیار خلاق و به روز و با بهره گیری از تازهترین متدهای به روز جهان ساخته می شوند.

در نوژن علاوه بر خرید انواع مبلمان اداری، می توانید انواع پارتیشن اداری متناسب با دفتر کار خود را نیز سفارش دهید. جهت دریافت فهرست قیمت و نمونه کار پارتیشن اداری با کارشناسان نوژن با شماره تماس پنج رقمی 02158942 در تماس باشید.

منبع: فوت و فن
انتشار: 17 آبان 1401 بروزرسانی: 17 آبان 1401 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1332

به "جدیدترین مدل های میز کنفرانس" امتیاز دهید

1 کاربر به "جدیدترین مدل های میز کنفرانس" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین مدل های میز کنفرانس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید