183 پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی افتتاح می گردد

به گزارش مجله فان پی سی، معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در دومین نشست ستاد هفته تربیت بدنی و ورزش درخصوص برگزاری برنامه های هفته تربیت بدنی گفت: باتوجه به اینکه هفته تربیت بدنی با هفته وحدت مصادف شده پیشنهاد می کنم شروع هفته تربیت بدنی با نام وحدت و سرانجام آن با نام مهربانی باشد.

183 پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی افتتاح می گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از وزارت ورزش و جوانان ، سینا کلهر سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در دومین نشست ستاد هفته تربیت بدنی و ورزش درخصوص برگزاری برنامه های هفته تربیت بدنی گفت: باتوجه به اینکه هفته تربیت بدنی با هفته وحدت مصادف شده پیشنهاد می کنم شروع هفته تربیت بدنی با نام وحدت و خاتمه آن با نام مهربانی باشد.

وی اضافه نمود: برنامه های مختلفی برای تکریم از ورزشکاران در هفته تربیت بدنی پیش بینی شده است و از تعدادی قهرمانان ورزشی و پیشکسوتان تجلیل خواهیم کرد. بعلاوه ملاقاتهایی را هم از جمله ملاقات با خانواده شهدا در این هفته خواهیم داشت.

کلهر اعلام کرد: متناسب با اسم گفتمانی این هفته که می تواند اسم سال ما هم باشد برای تمام روزهای هفته تربیت بدنی برنامه های متنوعی تدارک دیده شده که اجرایی می گردد.

سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در خاتمه گفت: 183 پروژه ورزشی برای هفته تربیت بدنی آماده افتتاح است که مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 1006

به "183 پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "183 پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید