کی روش: در دادگاه، ساکت طرف من خواهد بود

به گزارش مجله فان پی سی، فدراسیون فوتبال پس از شکایت کی روش و حکمی که صادر شد میخواهد از سرمربی اسبق تیم ملی به دادگاه cas شکایت کند. پاسخ کارلوس کی روش به ماجرای شکایت فدراسیون فوتبال به این توضیح بود:

کی روش: در دادگاه، ساکت طرف من خواهد بود

حتما شنیدی که فدراسیون فوتبال ایران میخواهد علیه تو در دادگاه cas شکایت کند. نظرت چیست؟

من از یک خبرنگار این سوال را دریافت کردم و پاسخم را برای آن ها ارسال کرد. دبیرکلی فعلی فدراسیون فوتبال ایران، آقای مهدی محمدنبی یکی از بالاترین اعضای هیات رییسه به همراه علی کفاشیان بیشتر از هشت سال قبل اولین توافق قراردادی من با فدراسیون فوتبال را پذیرفتند و امضا کردند. مطمئنم آقای کفاشیان و نبی، کسانی که من به آن ها اعتماد و باور دارم، شاهد و گواه من خواهند بود، زیرا آن ها در مقابل خدا نمی توانند این توافق و پیمان خوب را انکار نمایند.

قرارداد دوم من با آقای تاج هم فقط یک نسخه کپی با همان کلمات یکسان و همان پیمان بود که با آقایان دکتر اسلامیان و ساکت توافق شد. من هم چنین اعتقاد دارم آقای اسلامیان و ساکت هم مقابل خداوند و دادگاه cas در سمت من خواهند بود.

متاسفانه وقتی شما با افرادی بدون صداقت، شخصیت و اصول اخلاقی روبرو می شوید، نمی توانید چیز دیگری توقع داشته باشید. ولی دادگاه CAS از آن وسایلی نیست که رییس قبلی فدراسیون فوتبال ایران در گذشته از آن استفاده کرد تا ایجاد ترس کند یا مردم به خصوص بازیکنان و کارمندانش را بترساند.

دادگاه CAS یک دادگاه مستقل، قابل احترام و یک موسسه بین المللی معتبر است.

هزینه کردن زمان و پول در دادگاه cas با پرونده علیه کارلوس کی روش تنها راهی است که آن ها انتخاب کردند تا توجهات هواداران تیم ملی را از مسائل واقعی که آن ها باید آنالیز نمایند، دور نمایند؛ همچون قرارداد با مربی اخیر تیم ملی!

درود

منبع: خبرآنلاین

منبع: فرارو
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 182

به "کی روش: در دادگاه، ساکت طرف من خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: در دادگاه، ساکت طرف من خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید