پروتکل های بهداشتی در دومین کنکور بزرگ ایران چقدر رعایت شد؟

به گزارش مجله فان پی سی، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بازرسان بهداشت محیط در سراسر کشور تا خاتمه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در حوزه های امتحانی حضور دارند و بر فرآیند رعایت پروتکل های بهداشتی نظارت می کنند.

پروتکل های بهداشتی در دومین کنکور بزرگ ایران چقدر رعایت شد؟

به گزارش خبرنگاران آنلاین، دکتر سیما سادات لاری درباره شرایط برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در حوزه های امتحانی سراسر کشور گفت: از روزهای گذشته همکاران ما در حوزه بهداشت محیط در سراسر کشور با هماهنگی سازمان سنجش بر شیوه اجرای پروتکل های بهداشتی، فاصله گذاری فیزیکی و رعایت کامل موارد بهداشتی در حوزه های امتحانی همکاری کرده اند.

وی ادامه داد: در این زمینه با هماهنگی معاون بهداشت وزارت بهداشت، معاونت های بهداشتی دانشگاه های علوم پزشکی نیز بر حسن اجرای الزامات و راهنمای ابلاغی در قبل، حین و بعد از برگزاری آزمون نظارت داشته و کارشناسان بهداشت محیط به عنوان ناظر بهداشتی در هر حوزه حاضر هستند.

معاون وزیر بهداشت اظهار کرد: در حال حاضر نیز بر اساس گزارش های حوزه بهداشت محیط وزارت بهداشت، در حوزه های امتحانی کنکور کارشناسی ارشد در کشور، میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری ها بیش از 80 درصد است. البته گزارش های تکمیلی و نهایی پس از برگزاری آزمون ها از سراسر کشور جمع آوری خواهد شد.

لاری گفت: برخی نگرانی ها در مورد حوزه های امتحانی کوچک تر وجود دارد که با توصیه های کارشناسان و بازرسان بهداشت محیط تلاش می شود میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در این حوزه ها نیز برطرف شود و مسئله ای برای داوطلبان ایجاد نشود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 333

به "پروتکل های بهداشتی در دومین کنکور بزرگ ایران چقدر رعایت شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروتکل های بهداشتی در دومین کنکور بزرگ ایران چقدر رعایت شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید