وعده سید جلال حسینی به طرفداران پرسپولیس

به گزارش مجله فان پی سی، کاپیتان پرسپولیس با اشاره به پیغام هایی که طی ساعات اخیر از طرفداران دریافت نموده است از لطف و همراهی آنها تشکر و ابراز امیدواری کرد بتوانند در زمین به برترین شکل پاسخ این محبت را بدهند.

وعده سید جلال حسینی به طرفداران پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از اعلام رای عجیب کمیته انضباطی و محرومیت هایی که نصیب ارکان باشگاه پرسپولیس شد، برخی طرفداران این تیم با حضور در محل فدراسیون اعتراض خود را به این موضوع اعلام کردند. این مساله البته در نهایت با حواشی زیادی هم همراه شده است تا واکنش سیدجلال حسینی را در پی داشته باشد.

کاپیتان پرسپولیس که با محرومیت یک جلسه ای از همراهی تیمش روبرو شده در این خصوص می گوید: من شرمسار طرفداران هستم. هم من و کل اعضای تیم قدردان محبت و لطف آنها هستیم و این وظیفه ما را سنگین تر نموده تا بتوانیم در ادامه فصل با انگیزه و کوشش بیشتر آنها را شاد کنیم.

وی ادامه داد: باید کوشش کنیم و با تمرین و کوشش و موفقیت بیشتر بتوانیم قطره ای از محبت آنها را جبران کنیم. طی ساعات اخیر پیغام های دلگرم نماینده زیادی دریافت کردم و واقعا به این طرفداران افتخار می کنم. به شخصه این قول را می دهم که در کنار دیگر بازیکنان و اعضای فنی و مدیریتی تیم با بالاترین حد توان در زمین برای موفقیت بجنگیم. طرفداران مطمئن باشند که هیچ اتفاقی نمی تواند ما را از هدفی که دنبال می کنیم دور کند. ما جنگیدن برای گرفتن حق را در زمین دنبال خواهیم کرد. واقعا نمی دانم باید چه کنیم تا ذره ای از این لطف را جبران کنیم. دم همگی آنها گرم.

سیدجلال درباره غیبت در ملاقات مقابل ذوب آهن گفت: بازی سختی مقابل ذوب آهن پیش رو داریم. تمام تمرکز ما اکنون روی موفقیت و دستیابی به سه امتیاز از این جدال خواهد بود. هر بازی برای ما حکم یک فینال را دارد و مطمئن باشید بازیکنان و کادرفنی تمام کوشش خود را خواهند داشت تا با موفقیت و سه امتیاز از اصفهان برگردند.

کاپیتان پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره جرایم در نظر گرفته شده برای این تیم گفت: ما فقط می خواهیم که در بحث انضباطی در مورد تمام تیم ها یکسان رفتار گردد و به این شکل نباشد که تبعیض شکل گیرد و این حس را طرفداران داشته باشند. بیشترین فشار روی ماست اما مطمئن باشید که این اتفاقات باعث می گردد تا ما بیشتر کنار هم باشیم و طرفداران را هم کنار خودمان بیشتر از گذشته احساس کنیم.

وی در سرانجام گفت: باشگاه با مدیریت آقایان سمیعی و صدری در کوشش هستند تا مسائل را رفع نمایند اما برخی مسائل در دست ما نیست. برخی اوقات چیزی نمی گردد و باید فقط سکوت کنیم. ما اما کنار هم هستیم و به برترین شکل ممکن کارمان را انجام خواهیم داد و امیدوارم دو روز دیگر برابر ذوب آهن به برترین نتیجه برای خوشحالی طرفداران و موفقیت تیم دست پیدا کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 مرداد 1400 بروزرسانی: 13 مرداد 1400 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 913

به "وعده سید جلال حسینی به طرفداران پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده سید جلال حسینی به طرفداران پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید