مشکل جست و جوی این روزهای بازار مسکن

به گزارش مجله فان پی سی، شرایط فایل های عرضه شده در روزهای اخیر سبب سرگردانی افراد متقاضی اجاره مسکن شده است. بیشتر افرادی که در حال حاضر بدنبال آپارتمان مسکونی هستند، مستاجرانی هستند که یا برای اولین بار وارد بازار اجاره شده اند و یا قصد جابه جایی دارند. افرادی که در این شرایط هستند معمولا یکی دوماه قبل از اتمام قرارداد، فایل های عرضه شده را آنالیز می نمایند تا بتوانند از بین گزینه های موجود، مورد قابل قبول را پیدا نمایند. این افراد معمولا با مراجعه به سایت های عرضه آپارتمان اطلاعات موردنظر خود را کسب می نمایند. در شهری مانند تهران جستجوی بنگاه به بنگاه سالهاست که منسوخ شده است. چراکه افراد به دلیل کمبود وقت و ترافیک چنین امکان و زمانی را ندارند.

مشکل جست و جوی این روزهای بازار مسکن

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

استفاده از این خدمات باتوجه به اینکه امکانات بسیاری مانند قابلیت آنالیز محله به محله را در اختیار کاربران قرار می دهد بسیار مطلوب است و آنها را از صرف زمان و جستجوی بنگاه به بنگاه مبرا می سازد. اما در هفته های اخیر باتوجه به ممنوعیت درج قیمت برای آگهی های مربوط به ملک، بسیاری از مستاجران دچار مشکلاتی در فرآیند جست وجو شده اند. با این شرایط افراد بایستی یک به یک با تمام آگهی هایی که با شرایط آنها همخوانی دارد تماس بگیرند، هرچند که در بیشتر موارد با قیمت هایی روبرو می شوند که بیشتر از استطاعت پرداخت آنها است. در صورتی که تا قبل از این جست وجو با توجه به قیمت ملک امکان پذیر بود و متقاضی می توانست با صرف زمان کمتری به نتیجه موردنظر برسد. با این شرایطی که پیش آمده است مراجعه حضوری مستاجران برای جستجوی ملک افزایش محسوسی داشته است که درپی تصمیمات اخیر بابت حذف قیمت های خانه است. در جدول زیر می توانید قیمت های پیشنهادی برای آپارتمان های مسکونی در چند روز اخیر را مشاهده کنید.

این مقاله از خبرنگارن موردپسند شما قرار گرفته است؟

منبع: هومینگ
انتشار: 4 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 168

به "مشکل جست و جوی این روزهای بازار مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل جست و جوی این روزهای بازار مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید