عاملان حوادث طرابلس بدون مجازات باقی نمی مانند

به گزارش مجله فان پی سی، به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، حسان دیاب نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان امروز شنبه سخنانی را در مورد حوادث اخیر شهر طرابلس، عنوان کرد. وی در این خصوص گفت: عاملان حوادث طرابلس بدون مجازات باقی نخواهند ماند.

عاملان حوادث طرابلس بدون مجازات باقی نمی مانند

بر اساس این گزارش، دیاب در ادامه اضافه نمود: اقدامات و آشوبگری هایی که در شهر طرابلس انجام شد، در واقع تعرض به دولت است. من دستور شروع تحقیقی شفاف در مورد علل و عوامل حوادث اخیر در طرابلس را صادر نموده ام.

نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان شب گذشته گفته بود: بعضی صحنه طرابلس را انتخاب نموده اند تا در آن با آتش افروزی، پیغام های سیاسی خود را مخابره نمایند. باید با تمامی مجرمان و متخلفانی که حوادث طرابلس را رقم زدند به شدت برخورد گردد.

لازم به ذکر است، از 5 روز پیش تا به امروز بعضی نا آرامی ها و درگیری ها در شهر طرابلس لبنان به وقوع پیوسته است. گفته می گردد که علت شروع این نا آرامی ها، اعتراضات به اجرای قوانین قرنطینه در شهر طرابلس در سایه شیوع ویروس کرونا، بوده است.

در جریان درگیری های شدید اخیر میان نیروهای امنیتی و معترضان، تا به امروز بیش از 100 نفر زخمی شده اند. منابع رسانه ای همچنین اعلام نموده اند که در جریان این نا آرامی ها یک نفر کشته شده است. معترضان، ساختمان شهرداری در طرابلس و نیز یک دادگاه در این شهر را به آتش کشیده اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 647

به "عاملان حوادث طرابلس بدون مجازات باقی نمی مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاملان حوادث طرابلس بدون مجازات باقی نمی مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید