سنگ های گریان در ژاپن!، عکس

به گزارش مجله فان پی سی، یک شرکت ژاپنی دست به کار جالبی زده و عکس های زیبا و بی نظیری از سنگ های گریان را خلق نموده است

سنگ های گریان در ژاپن!، عکس

عکس های زیبا از سنگ های گریان

ایسنا: یک شرکت تصویربرداری در ژاپن به خلق تصاویری از طبیعت پرداخته که در نگاه اول به نظر می رسد یک نفر چند رشته درخشان را روی سنگ ها انداخته، اما در حقیقت این یک منظره زنده است.

شرکت تصویربرداری Tdub Photo در ژاپن یک مجموعه تصاویر را با عنوان سنگهای گریان منتشر نموده که در آن، گروهی از میگوهای شب تاب بر روی سنگهای ساحل دریای داخلی ستو در اوکایاما به تصویر کشیده شده اند و شبیه اشک های این سنگها به نظر می رسند.

شب تابی یکی از حقه های زیستی طبیعت است و این شرکت ژاپنی مجبور بود تعداد زیادی میگوی Vargula hilgendorfii را در حالت طبیعی شان پیدا نموده و در این مجموعه تصاویر استفاده کند. این میگوها که کرم های شب تاب دریا نیز نامیده می شوند، از طول حدود 10 میلیمتر برخوردار بوده و بومی سواحل جنوبی ژاپن هستند.

این میگوها معمولا در کف آب های کم عمق زندگی می نمایند و شب ها به سطح آب می آیند که به عکاسان اجازه داده آن ها را با حقه ای در پروژه خود استفاده نمایند.

این عکاسان برای این کار، شیشه های نگهدارنده را استفاده کردند که سوراخی درون آن ها تعبیه شده و مقداری گوشت خام درون آن ها قرار داشت. این شیشه ها در آب دریا قرار داده شد تا میگوها با بوی گوشت به سمت آن ها جذب شوند. در نهایت محتوای این شیشه ها روی سنگها ریخته شد تا این تصاویر زیبا ثبت شوند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 3 آبان 1399 بروزرسانی: 3 آبان 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 378

به "سنگ های گریان در ژاپن!، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سنگ های گریان در ژاپن!، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید