دلخوری بازیکنان پرسپولیس: چرا پول پاداش آسیایی باید به بودیمیر پرداخت گردد؟

به گزارش مجله فان پی سی، با حکم فیفا پرسپولیس باید طلب ماریو بودیمیر بازیکن کروات و سابق این تیم را پرداخت کند.

دلخوری بازیکنان پرسپولیس: چرا پول پاداش آسیایی باید به بودیمیر پرداخت گردد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، همان طور که می دانید ماریو بودیمیر مهاجم اهل کشور کرواسی که در نیم فصل دوم از لیگ هجدهم به پرسپولیس پیوست، برای دریافت مطالبات خود از باشگاه به فیفا شکایت نموده بود که پفراینده مورد اشاره به دادگاه حکمیت ورزش ارجاع داده شد.

طبق اعلام دادگاه CAS، این پفراینده از فرایند دادرسی خارج شده و با این حساب، آخرین رای دفتر حل اختلاف فیفا به عنوان رای نهایی مورد قبول واقع می گردد.

در این رای آمده بود باشگاه پرسپولیس باید 475 هزار یورو به علاوه پنج درصد سود سالیانه به حساب این بازیکن پرداخت کند که در صورت عدم پرداخت مطالبات بودیمیر ظرف مدت تعیین، سه پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس، بسته خواهد شد و بعد از پرداخت پول، این محرومیت از بین می رود.

همچنین بعد از محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی و در صورتی که عدم پرداخت پول ادامه یابد، پفراینده به کمیته انضباطی ارجاع داده خواهد شد. باشگاه برای این منظور کمتر از دو ماه دیگر فرصت دارد.شنیده ها حکایت ازآن دارد که باشگاه پرسپولیس مجبور است برای بسته نشدن 3 پنجره نقل و انتقالاتی خود به هرشکل ممکن طلب سنگین ماریو بودیمیر را پرداخت کند.

یکی ازاین راهکارها با توجه به تحریم بانک های ایرانی، پرداخت پول طلب مهاجم کروات از محل درآمدهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیاست.

شاید بپرسید این پاداش چقدراست؟

پاداشی که به نماینده کشورمان به دلیل صعود به فینال تعلق می گیرد دو میلیون و هشتصدو بیست هزار دلار است.

دو میلیون آن برای حضور در فینال و مابقی برای بردهای قبل از این تیم برای رسیدن به این مرحله است.

ازآنجایی که زمان رسیدن حکم برانکو مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به خاتمه نرسیده بود باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب 800 هزار دلاری مربی سابق خود نمی توانست روی پاداش آسیایی خود حساب کند اما در خصوص پفراینده گابریل کالدرون و ماریو بودمیر کروات داستان فرفق می نماید.

شنیدیم زمزمه ها درخصوص پرداخت طلب ماریو بودیمیر ازمحل پاداش آسیایی مورد اعتراض بازیکنان پرسپولیس قرارگرفته است.

شاگردان یحیی گل محمدی می گویند: چرا باید پاداش زحمتی که ما کشیدیم و به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدیم به یک مهاجم بی کیفیت خارجی برسد؟!

البته همان طور که نوشتیم با توجه به تحریم های موجود دست مدیران باشگاه پرسپولیس بسته است.

مدیران باشگاه پرسپولیس چاره ای ندارند که مطالبات بودیمیرو احتمالا گابریل کالدرون را ازمحل پاداش آسیایی تیم پرداخت نمایند چون راه دیگری وجود ندارد!

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 583

به "دلخوری بازیکنان پرسپولیس: چرا پول پاداش آسیایی باید به بودیمیر پرداخت گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلخوری بازیکنان پرسپولیس: چرا پول پاداش آسیایی باید به بودیمیر پرداخت گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید