خبرنگاران فهرست مشاغل مجاز به فعالیت فردا اعلام می شود

به گزارش مجله فان پی سی، اهواز- خبرنگاران- دبیر اجرایی اتاق اصناف اهواز گفت: فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در هفته آینده بعد از تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا فردا سه شنبه اعلام می شود.

خبرنگاران فهرست مشاغل مجاز به فعالیت فردا اعلام می شود

ابوالقاسم کوره چینی دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار مجله فان پی سی با اشاره به اینکه مشاغلی که قرار است از هفته آینده فعالیت خود را شروع کنند ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند، اظهارداشت: درباره تدوین این دستورالعمل ها و نحوه اجرای آن با هماهنگی وزارت بهداشت تصمیم گیری شده است.

وی ادامه داد: ارزیابی ها در خصوص اینکه کدام یک از صنوف اجازه فعالیت پیدا خواهند کرد در دست بررسی است که در نهایت فردا اسامی این اصناف منتشر می شود.

دبیر اجرایی اتاق اصناف اهواز با بیان اینکه با هماهنگی ستاد مقابله با کرونا ماموریت معین گروه های صنفی که می توانند به تدریج فعالیت های خود را شروع کنند بر عهده یک کمیته تخصصی قرار گرفته است، گفت: این مشاعل از 23 فروردین و بعد از تصمیم و اعلام نهایی ستاد می توانند به فعالیت بپردازند.

کوره چینی اضافه نمود: همچنان مشاغلی که باعث گسترش احتمالی ویروس کرونا در سطح جامعه خواهند شد، فعالیت آنها ممنوع است.

وی خاطرنشان کرد: این درحالی است که مشاغل تامین کننده نیازهای روزمره مردم مانند فروشگاه های مواد غذایی باز هستند.

دبیر اجرایی اتاق اصناف اهواز با تاکید بر اینکه نظارت بر اجرای دستورالعمل های بهداشتی از سوی مشاغل با جدیت و با همکاری شبکه بهداشت ادامه دارد، اضافه نمود: از واحدهای صنفی درخواست می شود با دقت دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی را به منظور پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر آن در جامعه اجرایی کنند.

ویروس کرونا که کووید - 19 نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تا به امروز به بیش از 200 کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 112

به "خبرنگاران فهرست مشاغل مجاز به فعالیت فردا اعلام می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فهرست مشاغل مجاز به فعالیت فردا اعلام می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید