خبرنگاران شهر میانه به صورت محله محور ضدعفونی می گردد

به گزارش مجله فان پی سی، تبریز- خبرنگاران- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در شهرستان اعلام نمود: در مراکز درمانی مسئله ای از لحاظ مواد ضدعفونی وجود ندارد و به صورت محله محور نیز سطوح شهر ضدعفونی خواهد شد ولی برای ادامه نیازمند مساعدت خیرین و همراهی جدی مردم هستیم.

خبرنگاران شهر میانه به صورت محله محور ضدعفونی می گردد

محمدرضا مشایخی روز دوشنبه در نشستی با فعالان اجتماعی شهرستان با بیان اینکه ضدعفونی شهرها با موضوع شهرداری و یاری مردم، خیرین، هیئت امنای بازار و همچنین توزیع مواد ضدعفونی کننده از سوی گروههای مردمی در چندین مرحله از اقدامات پیشگیرانه در سطح شهرستان است، اضافه کرد: بزرگترین پشتوانه در امر پیشگیری همکاری مردم است و اگر مردم با جدیت تمام به پیش بروند در کنترل شیوع کرونا پیروز تر خواهیم بود.

وی با اشاره به عدم پذیرش مسافر از روز شنبه، بر ضرورت همکاری فعالان مجازی در این راستا تاکید نمود و اضافه کرد: در این خصوص از بخش مردمی نیز عضو گیری نموده ایم تا با توجه به اعلام سازمان بهداشت جهانی که پیک و همه گیری ویروس را فروردین ماه سال بعد اعلام نموده است شاهد کاهش شیوع ویروس در سطح شهرستان باشیم.

مشایخی مراقبت جدی در سه هفته آینده را مهم خواند و گفت: در شهرستان بر جدیت تصمیمات و اقدامات خود بویژه در بحث ورود مسافرین به شهرستان و اقدامات پیشگیرانه در جهت تعطیلی بازار و یا اعمال محدودیتهایی با یاری فعالان اجتماعی خواهیم اضافه کرد.

فرماندار ویژه میانه کم شدن همه گیری و کوچک شدن چرخه بیولوژیکی ویروس کرونا را نیازمند همکاری و همراهی جدی مردم با اطلاع رسانی به موقع و فرهنگ سازی دانست.

وی در خاتمه از ابتلای 13 نفر در میانه به ویروس کرونا اطلاع داد و گفت از این تعداد 2 نفر به علت داشتن بیماری زمینه ای فوت شدند و حال 6 بستری دیگر در شهرستان رو به بهبود است که مرخص خواهند شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 36

به "خبرنگاران شهر میانه به صورت محله محور ضدعفونی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهر میانه به صورت محله محور ضدعفونی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید