جلسه مشترک تعدادی از اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی و بانک مرکزی

به گزارش مجله فان پی سی، جلسه مشترک برخی از اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی به منظور بحث و بررسی درخصوص مسایل و موضوعات مختلف ارزی در محل این بانک برگزار شد.

جلسه مشترک تعدادی از اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی و بانک مرکزی

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، جلسه مشترک تعدادی از اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی با حضور سیدمحمودنبویان، نایب رییس کمیسیون اصل نودم مجلس و الهام آزاد، رییس کمیته حقوقی و قضایی کمیسیون مذکور، در این بانک برگزار شد و درباره مسایل و موضوعات مختلف ارزی و آخرین اقدامات بانک و تحولات اجرا شده بحث و بررسی شد.

در این جلسه، معاون و مدیران بخش ارزی این بانک، گزارشی از شرایط و اقدامات اجرا شده در شرایط سخت بانک مرکزی در دو سال و نیم جنگ اقتصادی را مطرح کردند.

ذکر این نکته ضروری است که طی این جلسه پناهی، معاون ارزی بانک مرکزی به تشریح اقدامات این بانک در دوران جنگ اقتصادی به منظور ساماندهی نظام تجارت خارجی و ارتقای شفافیت و سامانه های سیستمی و عملیاتی بخش ارزی و ارتقای کارایی و کاهش دخالت انسانی و نیز کنترل و مدیریت جریان منابع و مصارف ارزی کشور در راستای حمایت از تولید داخلی و خنثی سازی تحریم ها پرداخت.

همچنین معاون ارزی بانک مرکزی بر حمایت از اقدامات و اصلاحات ساختاری اجرا شده از سوی این بانک تاکید کرد.

گفتنی است در این جلسه، سیدمحمود نبویان و الهام آزاد اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی نیز از زحمات بانک مرکزی در این شرایط سخت تشکر و راهکارهای لازم و پیشنهادات را به منظور بهبود امور و فعالیت ها ارائه کردند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: funpc.ir شناسه مطلب: 672

به "جلسه مشترک تعدادی از اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی و بانک مرکزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه مشترک تعدادی از اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی و بانک مرکزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید